Az U15-ös korosztályban az FK Csíkszereda folytatja remek szereplését, újabb győzelmével a csoport élen maradt. Az U16-osok mezőnyében a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK szintén győzött és feljött a második helyre.
U15-ös korosztály, 1. csoport:
FK Csíkszereda–FC Botoșani 5–0 (2–0).
Gólszerzők: Vass Norbert 2, Máthé Apor, David Păcuraru és Sajgó Kristóf.
További eredmények: Bákói FC–Jászvásári Poli 1–0 és Bukaresti Steaua–Brassói Kids Tâmpa 3–0.
Az állás: 1. FK Csíkszereda 42 pont, 2. Bukaresti Steaua 41, 3. Jászvásári Poli 35, 4. Bákói FC 31, 5. FC Botoșani 30, 6. Brassói Kids Tâmpa 25.
A következő forduló (március 27-30.) programja: Jászvásári Poli–FK Csíkszereda, FC Botoșani–Steaua és Brassó–Bákó.
U16-os korosztály, 1. csoport:
FK Csíkszereda–FC Botoșani 0–2 (0–2).
Gólszerző Daniel Luncașu;Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK–Brassói Kids Tâmpa 4–0 (2–0).
Gólszerzők: Daniel Coman, Kolcza Dávid, Vlad Truță és Rareș Radovan.
A csoport harmadik mérkőzésén: Bákói FC–Jászvásári Poli 2–1.
Az állás: 1. Bákói FC 41 pont, 2. Sepsi OSK 38 (gólkülönbség 15–9), 3. Brassói Kids Tâmpa 38 (10–10), 4. FC Botoșani 32, 5. FK Csíkszereda 29, 6. Jászvásári Poli 24.
A következő forduló (március 27-30.) programja: Jászvásári Poli–FK Csíkszereda, FC Botoșani–Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK és Brassói Kids Tâmpa–Bákói FC.
Jelentős játékosmozgás zajlik az FK Csíkszeredánál: a klub bejelentette, hogy tizenegy labdarúgó távozik a keretből. A búcsúzók között több meghatározó futballista is szerepel.
Hivatalossá vált, hogy a Kolozsvári U a Sepsi Duna Arénában rendezi meg a július 23-án sorra kerülő nemzetközi kupamérkőzését. A két klub minden részletben megállapodott, így a kolozsvári együttes Sepsiszentgyörgyön fogadhatja ellenfelét.
Hatalmas erővel csapott le a szélvihar a Gyergyószárhegy határában álló kapolnára kedden délután. A vihar teljesen megrongálta a szabadtéri létesítményt.
Két természetes személyt és hét kereskedelmi társaságot küldött bíróság elé a Kovászna Megyei Törvényszéki Ügyészség egy több mint 9,2 millió lejes sikkasztási és pénzmosási ügyben.
Egy magát humanitárius szervezetnek kiadó, Jóságos szamaritánus nevű, a rászorulókat kihasználó, a nekik szánt adományokat saját célokra költő egyesület tagjaira csapott le kedden a Szervezettbűnözés- és Terrorellenes Ügyosztály (DIICOT) Bihar megyében.
Szántai János kollégánk – aki egyben az Erdélyi Magyar Írók Ligájának elnöke is – beszéde a 15. Kolozsvári Ünnepi Könyvhét megnyitóján.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!