Az ASA egy tucatot lőtt, Radnót újabb rangadót nyert

Horváth Bálint Ottó 2022. november 21., 11:14 utolsó módosítás: 2022. november 21., 12:21

Megőrizte első helyét a Maros megyei labdarúgó 4. Ligában a Radnóti SK, amely a 12. fordulóban megdolgozott a győzelemért, a Marosvásárhelyi ASA viszont egy tucat gólt lőtt.

Az ASA játékosai nem kímélték az ellenfelet. Korábbi felvétel Fotó: Haáz Vince

A radnótiak az előző játéknapon felülmúlták a rivális ASA-t, és ezúttal újabb rangadó várt rájuk, a forduló előtt még harmadik helyezett Marosvásárhelyi Atletic csapatát fogadták. Az éllovas az első félidő végén szerzett vezetést, majd kevéssel a szünet után megduplázta az előnyét. A vendégek a 79. percben szépítettek, de egyenlíteni nem tudtak, Radnót behúzta a 2–1-es győzelmet.

A második helyen álló ASA szintén hazai pályán játszott, ellenfele a sereghajtó Ákosfalva volt. A vásárhelyiek nem kímélték a vendégeket, mind a két játékrészben hatszor vették be a kapujukat, így kiütéssel nyertek.

Az élen maradt az egy pontos különbség a bajnoki címre hajtó két csapat között. Az idei utolsó fordulót szombaton 11 órától rendezik, ezúttal az ASA játszik az Atletic-kel idegenben, míg Radnót Marosoroszfalu vendége lesz.