A szaúdi fővárosban, Rijádban rendezendő mérkőzést Ovidiu Hațegan fogja vezetni, a partjelzők Octavian Șovre és Sebastian Gheorghe lesznek, míg Kovács István a videobírói feladatokat látja el.
A romániai játékvezetők tevékenységét külföldön nagyra értékelik, ezért kapnak folyamatosan meghívót a nemzetközi színtéren, most éppen a szaúd-arábiai élvonal egyik találkozójára. Másrészt, a közel-keleti „kiszállás” anyagilag is nagyon megéri a bíróknak, hiszen egyetlen általuk vezetett meccsért közel tízezer dollárt kapnak.
A Prosport portál információi szerint a küldöttség szombaton érkezik vissza Romániába, majd hétfőn újra elhagyják az országot, mivel kedden vagy szerdán a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének egyik, egyelőre nem közölt visszavágóján tevékenykednek.
Bepanaszolta a szervezőket és a rendfenntartó erőket a Bukaresti Dinamo a Hivatásos Labdarúgóligánál és a Román Labdarúgó-szövetségnél. Szerintük a hétfő esti Szuperliga mérkőzésen nem megfelelően bántak a szurkolóikkal és hivatalos képviselőikkel.
Folyamatban van a játékoskeret véglegesítése a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK-nál. Égető kérdés egy befejező csatár leigazolása, jelenleg ezen dolgoznak. Hadnagy Attila sportigazgatót kérdeztük.
Egy 15 éves fiú életét vesztette abban a balesetben, melynek során vonat sodort el egy autót a gyimesközéploki Antalokpataka településen, szerdán délelőtt.
Közel félszáz romániai telephelyének bezárása mellett döntött a FrieslandCampina vállalat a Profit.ro gazdasági portál értesülései szerint.
Románia lakosságának 58 százaléka nem engedhet meg magának egy egyhetes nyaralást, ami jócskán a legmagasabb arány az Európai Unióban, és messze túlszárnyalja az EU-átlagot.
A tünetek átalakítják az ember mindennapjait, kikezdik az életkedvét, főleg, ha nincs válasz a bajaira – mondja a 42 éves interjúalanyunk, aki 13 hónap után kapott végső diagnózist.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!