A Szuperliga éllovasával gyakorolt a nyárádtői labdarúgócsapat

Horváth Bálint Ottó 2024. szeptember 08., 13:46 utolsó módosítás: 2024. szeptember 08., 13:49

Kihasználta a bajnoki szünetet, felkészülési mérkőzést játszott a Nyárádtői Unirea, amely szombaton a Kolozsvári Universitatea vendégeként lépett pályára.

Kihasználták a bajnoki szünetet, felkészülési mérkőzést játszottak Fotó: Haáz Vince

A Szuperliga első helyezettje és a másodosztály újonca közötti találkozó 2–2-es döntetlennel végződött. A vendég nyárádtőiek az első félidőben kétgólos előnyre tettek szert, de a szünet után a kolozsvári együttesnek sikerült az egyenlítés.

Nyolc fordulót követően a Kolozsvári U három ponttal vezeti az élvonalbeli bajnokságot, míg a Nyárádtői Unirea négy mérkőzésen két pontot gyűjtött, de még nem szerzett gólt a 2. Ligában.