A szünet után futószalagon jöttek a gólok a nyárádtőiek kiszállásán

Horváth Bálint Ottó 2022. november 05., 18:04 utolsó módosítás: 2022. november 05., 18:08

Fordulatos mérkőzésen gyűjtötte be a három pontot a Nyárádtői Unirea a harmadosztályú labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában.

Hátrányba kerültek, a győzelmet a hajrában szerezték meg Fotó: Haáz Vince

A Kolozsvári Sănătatea vendégeként lépett pályára szombaton a Maros megyei csapat a 9-es csoportban.

Az első félidőben még nem esett találat, majd a folytatásban gyors gólváltás következett. A hazaiak vezetése után két perccel később érkezett a válasz a nyárádtőiek részéről, akik ráadásul az 55. percben a javukra fordították az eredményt. Negyedórával ezután a kolozsváriaknak összejött az egyenlítés, a győzelmet jelentő gólt viszont a 88. percben megszerezték a vendégek, amikor Victoraș Astafei duplázott.

Ezzel a győzelemmel a nyárádtői csapat visszavette a második helyét a tabellán.

Labdarúgó 3. Liga, 9-es csoport, 11. forduló:
Kolozsvári Sănătatea–Nyárádtői Unirea 2–3 (0–0).
Gólszerzők: Cătălin Mureșan (49.), Alex Oltean (72.), illetve Florin Istrate (51.), Victoraș Astafei (55., 88.).