A szezon eddigi legjobb mérkőzését játszotta a Kézdivásárhelyi SE

Csulak Noémi 2022. november 13., 15:55 utolsó módosítás: 2022. november 13., 15:56

A labdarúgó 3. Liga 12. fordulójában a Kézdivásárhelyi SE a Brassói Tâmpa Kids csapatát látta vendégül szombaton délután. A felsőháromszéki együttesnek rengeteg lehetősége adódott a gólszerzésre, végül két találattal győzedelmeskedett.

Sok helyzetet kihagytak, a különbség nagyobb is lehetett volna Fotó: Tofán Levente

A mérkőzést egyértelműen a kézdivásárhelyiek uralták, már a 3. percben Pakucs találatával megszerezték a vezetést. Ezután is sok helyzete adódott a KSE-nek, ám csak a 69. percben tudott újra betalálni, Pakucs második góljával beállította a végeredményt.

Fotó: Tofán Levente

„A szezon legjobb mérkőzése volt, sima győzelmet arattunk a brassói csapat ellen. Úgy gondolom, hogy a különbség nagyobb is lehetett volna, ha a helyzeteinket mind kihasználjuk” – nyilatkozta Gazda József, a KSE edző-játékosa.

Ezzel a győzelemmel a Kézdivásárhelyi SE jelenleg a tabella 9. helyét foglalja el. A következő mérkőzésén szombaton 14 órától idegenben a Sepsi OSK II-vel háromszéki rangadót játszik.