Az európai szövetség (UEFA) honlapján közvetített hétfői sorsoláson az is kiderült, hogy a következő fordulóban az FTC idegenben kezdheti a párharcot, és a visszavágót játszhatja otthon. A harmadik kör mérkőzéseit augusztus 2-án és 3-án, valamint augusztus 9-én rendezik.
Az FTC a selejtező második körében előbb szerdán 21 órától a Groupama Arénában fogadja a Slovant, majd jövő szerdán Pozsonyban lép pályára a visszavágón.
Ha a második körös párharcban alulmarad a Ferencváros, akkor az Európa-liga selejtezőjének harmadik fordulójában folytatja a küzdelmet, itt az izraeli Makkabi Haifával vagy a görög Olimpiakosszal találkozhat.
A legújabb részben szó esik a magyar válogatott kudarcáról, a román sportsajtó kárörvendő hangneméről, az FK Csíkszereda és a Sepsi OSK fontos mérkőzéseiről, a GYHK nemzetközi szerepléséről és Kerekes Éva kézilabda-karrierjének alakulásáról is.
Parádés gólokkal robbant be a nemzetközi köztudatba a Besztercei Gloria zetelaki származású kézilabdázója, Kerekes Éva. A 24 éves balszélső jelenleg 12 találatnál tart a Bajnokok Ligájában. Remek formájának hála ott lehet a közelgő világbajnokságon is.
A ma éjjeli drónincidensről tájékoztató cikkünk posztja alatt több olvasónk is arról számolt be, hogy hangos zajra riadt fel szerdára virradóan. „Nagyon hangos volt, éjjel 2-kor arra ébredni, hogy gépek zúgnak a fejünk fölött!”
Romániának körülbelül 45 napig kellene kitartania egy Oroszországgal való nagyobb fegyveres konfliktus esetén, amíg a NATO-csapatok el nem érik a területét.
A koalíció úgy döntött, hogy a bírák és ügyészek nyugdíja a fizetésük 70 százaléka lesz – jelentette be Kelemen Hunor, az RMDSZ elöke kedden.
… jóformán neki se fogtak egy vasúti felüljárónak, máris összedőlt, elakadt a vonatközlekedés… akad olyan település Romániában, ahol folyóvíz nincs, de karácsonyi vásár naná, hogy van!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!