A görög együttes kényszerű visszalépésének hírére a szervezők gyorsan intézkedtek, így nem lesz foghíjas a mezőny, nyolcadik csapatként horvátországi NK Osijek fiataljai vesznek részt az U17-es tornán.
Az eszéki gárda a görögök helyére, az A-csoportba kerül az FK Csíkszereda, az FC Bayern München és a Puskás Akadémia mellé. Az FK Csíkszereda hétfőn 16.45-kor az eszékiek ellen kezd.
Az A jelű csoportban a székelyföldi gárda a folytatásban a házigazda Puskás Akadémiával (kedden 18.30-tól) és a német Bayern Münchennel (csütörtökön 12 órától) mérkőzik meg.
A B jelű kvartettben a legutóbbi győztes brazil Flamengo, a portugál Sporting Lisszabon, a belga Genk és a Budapest Honvéd szerepel.
Második felkészülési mérkőzését is lejátszotta ausztriai edzőtáborában az FK Csíkszereda. Szabó István együttese ezúttal 2–1-re kikapott a cseh élvonal újoncától, az FC Zbrojovka Brnótól.
A Gyergyói Hoki Klub jégkorongozója, Imre Patrik nemcsak a jégen nyújt őszinte játékot, hanem a labdarúgó-világbajnokság kapcsán is kimondja amit gondol.
Óriási hasadás keletkezett az A10-es sztráda Szászsebes és Torda közötti szakaszán, a sofőröket óvatosságra intik.
Jelentős repedés és süllyedés keletkezett az A10-es autópálya Szászsebes és Torda közötti szakaszán, Torda közelében. A közösségi médiában közzétett felvételek alapján az útpálya két forgalmi sávját is érinti a károsodás.
A Pașca család által működtetett Bihar megyei otthonok engedély nélkül működtek ugyan, de lakóinak alapvető ellátása biztosított volt – így indokolta a bukaresti törvényszék Viorel Pașca előzetes letartóztatásának elutasítását.
A román királyi család hivatalosan el nem ismert tagját hamarosan kiadhatják Romániának, ahol börtönbüntetés vár rá. II. Károly unokájának portréja.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!