Az újság internetes oldalán értékelte a hálóőröket és közülük egyedüliként a magyar válogatott játékosának produkcióját értékelte nemzetközi szintűnek, azaz Gulácsi kiemelkedett poszttársai közül.
A lap Gulácsi jellemzését azzal kezdte, hogy 2022 őszén elszenvedett súlyos sérülése után nem lehetett tudni, vissza tud-e térni arra a szintre, amire szüksége van egy Bundesliga-csapat kapusának, ám ez sikerült neki és a nyári rangsorhoz hasonlóan ezúttal is a nemzetközi szintű minősítést érdemelte ki. Ráadásul a nyár óta sikerült minden tekintetben javulnia.
A lap megjegyezte, hogy a Bajnokok Ligájában voltak hibái és szeptemberben a válogatottban sem remekelt a németek elleni mérkőzésen, összességében mégis stabilan és megbízhatóan teljesített.
Közel ötvenéves, Super-8-as felvételt osztott meg közösségi oldalán Székedi Ferenc. Az 1980-as szófiai túrán készült képsorok igazi időutazást kínálnak a csíkszeredai jégkorong aranykorába.
Sorsdöntő megmérettetés várt vasárnap délután az FK Csíkszeredára a labdarúgó Szuperliga alapszakaszának 29. fordulójában: ha legyőzi közvetlen riválisát, a Petrolult, elmozdulhatott volna az osztályozót jelentő helyekről.
Facebook bejegyzésben hagyott búcsúüzenetet, nem sokkal később holtan találtak rá egy csíkszeredai nőre hétfő este.
Adrian Cozma Szatmár megyei nemzeti liberális párti (PNL) képviselő, a román képviselőház alelnöke és családja Dubajban rekedt, miután az Egyesült Államok és Izrael által Irán ellen indított támadás nyomán törölték a légi járatukat.
Nyíltan felsorakozott a Demokratikus Koalíció (DK) mögé Lakatos Péter, az RMDSZ Bihar megyei szervezetének egykori elnöke, aki egyetért Dobrev Klára ellenzéki alakulatával, hogy a határon túli magyaroknak nem kellene szavazniuk az anyaországi választáson.
Az akadémiai falakon túli kitekintésre készülő kolozsvári társadalomtudományi folyóirat bemutatóján jártunk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!