A legvégén rúgták be a nyárádtőiek, elhúztak a vetélytársuktól

Székely Sport 2023. április 01., 20:11 utolsó módosítás: 2023. április 01., 20:13

Értékes győzelemmel kezdte a labdarúgó 3. Liga 9-es csoportjának felsőházi rájátszását a Nyárádtői Unirea, szombaton hazai pályán 1–0-ra nyert a Kudzsiri Metalurgistul ellen, és megerősítette a második helyét.

Fotó: Haáz Vince

A nyárádtői csapat mindvégig többet tett a győzelemért, de úgy tűnt, hogy be kell érnie a döntetlennel. Az erőfeszítéseik azonban a legvégén sikerre vezettek, a hosszabbítás utolsó percében Rareș Trif megszerezte a győztes találatot.

A három pontnak köszönhetően a Maros megyei együttes négy ponttal elhúzott vetélytársától a csoport osztályozót érő második helyének megszerzéséért zajló küzdelemben. A következő fordulóban a nyárádtőiek a toronymagasan éllovas Vajdahunyadi Corvinul vendégeként játszanak.