A sorsoláson a legjobb nyolc között már nem volt kiemelés, így az egy nemzethez tartozó csapatok is összekerülhettek volna.
Az egyik negyeddöntős párharcban megismétlődik a tavalyi döntő, a címvédő Bayern München és Paris Saint-Germain újra megmérkőznek egymással.
A másik slágerpárosítás a Real Madrid és a Liverpool összecsapása lesz, tehát a 2018-as BL-döntő is megismétlődik.
Az EL-ben is kialakultak a negyeddöntős párosítások
A BL-sorsolás után az Európa Ligában is összehúzták a csapatokat a negyedöntőben, ahol az Ajax és az AS Roma párharca számít a legkiélezettebbnek.
Labdarúgó Európa Liga, negyeddöntős párharcok:
Granada–Manchester United,
Arsenal–Slavia Prága,
Ajax–AS Roma,
Dinamo Zagreb–Villarreal.
Az elődöntők párosításai:
Granada/Manchester United–Ajax/AS Roma,
Dinamo Zagreb/Villarreal–Arsenal/Slavia Prága.
A negyeddöntős párharcokat április 8-án, a visszavágókat április 15-én rendezik. Az elődöntők játéknapjai április 29. és május 6.
A Román Labdarúgó-szövetség Fegyelmi és Etikai Bizottsága komoly büntetést szabott ki Hadnagy Attilára, a labdarúgó 2. Ligában szereplő Sepsi OSK sportigazgatójára, miután a Bihar FC elleni 2–2-es döntetlen után számon kérte a játékvezetőt.
Reagált a büntetésére Hadnagy Attila: a Sepsi OSK sportigazgatója elismerte, hogy hangosan beszélt, ugyanakkor hangsúlyozta, hogy nem mondott sértő dolgokat, csupán tisztázni szerette volna a történteket a játékvezetőkkel a drámai végjáték után.
Megtalálták, de sajnos már nem volt életben a Gyergyóalfaluból eltűnt 63 éves férfi – közölték Gyergyóalfalu község Facebook-oldalán a hétfői nagyszabású keresőakciót követően.
Kulcsár-Terza József parlamenti képviselő, a Magyar Polgári Erő ügyvivő elnöke bocsánatkérést vár Zelenszkijtől, és felszólítja az Ukrajna területén élő kisebbségek jogainak biztosítására.
Az iráni háború által okozott üzemanyagársokk új lendületet adhat az elektromos autók piacának, de nem mindenhol ugyanúgy, valódi mentalitásváltást pedig valószínűleg csak egy hosszasan elhúzódó olajválság idézhet elő.
A rendszer rossz, ez tény. De nem lehet mindent a rendszerre kenni. Talán a sofőrök egyéni hozzáállásával is baj van, méghozzá nem is kicsi.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!