A küzdeni akarással nem volt gond a KSE-nél

Daczó Hodor Barna 2023. május 15., 11:53 utolsó módosítás: 2023. május 15., 11:54

A labdarúgó 3. Liga alsóházi rájátszásának 8. fordulójában a Kézdivásárhelyi SE csapata szombaton hazai pályán szenvedett el vereséget a CS Păulești-től.

Az egyik legjobb mérkőzésük volt a rájátszásban, de ismét alulmaradtak. Korábbi felvétel Fotó: László Ildikó

A vendégek először a 17. percben léptek át a KSE térfelére, ám ekkor meg is szerezték a vezetést. A házigazdák azonban nem hagyták annyiban a dolgot, Sánta büntetőből lőtt gólja helyrebillentette a mérleget és a csapatok döntetlen állásnál vonultak pihenőre.

Bár a második félidőben Locotuș góljával vezetéshez jutottak (2–1) a kék-fehérek, a vendégek hamar egyenlítettek, ráadásul a szerencse is elpártolt tőlük, hiszen a 89. percben Tankó Zsolt lövését a léc alól mentette a Păulești hálóőre, és a prahovaiak kontrából beállították a 2–3-as végeredményt.

„A küzdeni akarás, az odaadás rendben volt, talán egyik legjobb mérkőzésünk volt a rájátszásban. Nem érdemli meg a csapat, hogy kiessen, de sajnos, ez van” – nyilatkozta lapunknak Rancz Lajos, a KSE klubelnöke.