A Mezőkövesddel ugyan továbbra is harmadik a tabellán, de nyolc tétmérkőzés óta nyeretlen, a bajnokságban pedig legutóbbi négy meccsén mindössze két pontot gyűjtött. A Honvéd a hatodik pozícióból várja a párharcot. A két csapat múlt szerdán a Puskás Arénában küzdött meg egymással, akkor a fővárosiak 2–1-es győzelmet arattak.
A még éppen nemzetközi kupaszereplést érő harmadik helyért a Mezőkövesd azzal a Puskás Akadémiával van nagy versenyben, amely ezúttal az élvonal legrosszabb formában lévő együtteséhez, a Debrecenhez látogat.
A címvédő és 31. bajnoki címe felé menetelő Ferencváros a Kisvárdát fogadja. Nagy meglepetés lenne a vendégek pontszerzése, mivel
a zöld-fehérek pályaválasztóként 51 találkozó óta nem találtak legyőzőre a magyar NB I-ben.
Ismét pénzbírsággal sújtotta a Román Labdarúgó-szövetség (FRF) fegyelmi bizottsága az FK Csíkszereda együttesét. A Szuperligában szereplő Hargita megyei klub ezúttal minden korábbinál magasabb összeget köteles befizetni.
Totális támadójátékkal és pazar második félidei teljesítményével az FK Csíkszereda kiütötte a harmadosztályú ellenfelét a Román Kupa csoportkörének zárófordulójában, ennek ellenére kiesett a sorozatból. Eppel Márton hét perc alatt mesterhármast szerzett.
Tűzesethez riasztott önkéntes tűzoltót bírságolt meg Galați megyében a rendőrség, amiért nem adott elsőbbséget az ugyanahhoz a tűzesethez igyekvő rendőrautónak – közölte pénteken a DCNews.ro hírportál.
Világszerte akár 6000 munkahelyet szüntethet meg a következő két évben a Heineken a sör iránti kereslet csökkenése miatt.
Bírósági végrehajtótól kapott felszólítást a rendház elhagyására Fejes Rudolf Anzelm nagyváradi premontrei apát azt követően, hogy a nagyváradi bíróság az önkormányzat keresetének helyt adva az apát kilakoltatásáról döntött.
Az Universitatea fociultrái magyar diákokra támadtak a buszon. Újabb súlyos közúti baleset történt a bánsági halálos úton. Mesterséges intelligenciával szövik tovább a dák alagutak összeesküvés-elméletét.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!