A kétgólos előny sem volt elég a pontszerzéshez Nyárádtőnek

Székely Sport 2021. szeptember 04., 20:41 utolsó módosítás: 2021. szeptember 04., 20:57

A Nyárádtői Unirea hatgólos mérkőzésen maradt alul szombaton a Besztercei Gloria otthonában a harmadosztályú labdarúgó-bajnokság 9-es csoportjának 2. fordulójában, amelyben a Szászrégeni Avântul megnyerte kiszállását.

Pont nélkül maradtak a nyárádtőiek. Korábbi felvétel Fotó: Beliczay László

A nyárádtőiek meccsén közel egy órán keresztül egyetlen találat sem esett, az utolsó félórában viszont hatszor is eredményesek voltak a csapatok. A vendégek az 59., és a 66. percben lőtt gólokkal előnybe kerültek, a házigazdák azonban hamar kiegyenlítettek, sőt az utolsó tíz percben újabb két alkalommal találtak be, ezzel megfordították az eredményt.

A szászrégeni csapat sokáig gól nélküli döntetlenre állt a Marosújvári SK pályáján, de végül Sergiu Chirilă a 73. percben szerzett góljával begyűjtötte a három pontot.