A 42 éves szakvezető alig több, mint két héttel ezelőtt még az FCU Craiova 1948 együttesének edzője volt, amelyet mindössze 14 mérkőzésen irányított, a mérlege 5 győzelem, 3 döntetlen és 6 vereség volt.
Az edzői pályafutása legelején Croitoru négy évig irányította az FC Botoșani-t, amelynek élén valóban sikeres volt, hiszen a moldvaiakkal kétszer is bejutott a bajnokság felsőházi rájátszásába, egyszer pedig az európai kupaporondon is szerepeltek.
Új klubja, az FC Argeș a 11. helyen áll a Szuperliga alapszakaszának odavágóinak lejártával, az eddigi 15 találkozóján 17 pontot gyűjtött.
Marius Croitoru a 16. forduló vasárnapi játéknapján 18.15-től mutatkozhat be a pitești-i csapat kispadján, amely az Aradi UTA otthonában játszik.
Kiemelkedőt alkotott az élvonalban újonc FK Csíkszereda mezében Anderson Ceara, a klasszis megoldásokkal előrukkolt brazil idegenlégiósnak több kérője is van, és nagy valószínűsággel a nyáron távozik a székelyföldi klubtól.
Korosztályuk legígéretesebb tehetségei közt tartják számon a kézdivásárhelyi Szász testvéreket, Hubát és Aport. A fiatal labdarúgók életük lehetősége előtt állnak: a Sepsi OSK mezét a Ferencvároséra cserélik.
Orosz eredetű drón zuhant egy galaci tömbházra péntek éjjel, az esetet robbanás és tűz követte az épület tizedik emeletén lévő egyik lakásban. Két személy megsérült, őket kórházba szállították.
A Beszterce-Naszód megyei Magyardécsében a cseresznye nem egyszerűen gyümölcs, hanem évszázadok óta a megélhetés és az identitás része. A Balla házaspár története megmutatja, hogyan próbál életben maradni Erdély egyik leghíresebb cseresznyetermő vidéke.
Orosz drón zuhant péntekre virradóra, hajnali két óra körül egy tízemeletes panelház tetejére a délkelet-romániai Galacon, az incidens nyomán egy lakásban robbanás történt és tűz keletkezett – közölte a katasztrófavédelem.
Medve tört be egy szállodába, egy másik medve embert sebesített Gyergyóban. A politikusok rohantak gratulálni Cristian Mungiu Aranypálmájához, de rendező kollégája kiosztotta őket: talán közhelyek helyett jobb lenne támogatni a filmipart. Hírek vasárnap.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!