A hazai siker után idegenbeli vereség a KSE-nél

Csulak Noémi 2022. április 30., 22:09 utolsó módosítás: 2022. április 30., 22:11

A labdarúgó 3. Liga alsóházi rájátszásának 5. fordulójában idegenben szenvedett vereséget a Kézdivásárhelyi SE csapata Plopeni ellen.

A támadások nem működtek és a védelem sem a helyzet magaslatán. Archív Fotó: Erdély Bálint Előd

Bár a mérkőzés folyamán a kézdivásárhelyi együttes uralta a játékot, mégsem volt lehetőségük, hogy gólt szerezzenek. Alig vette kezdetét a második félidő, a hazaiak kihasználva az ellenfél védelmi hibáját, a 46. percben az üresen maradt Radu révén betaláltak, aki ezzel beállította az 1–0-s végeredményt.

„Sajnos még nagy gondokkal küzdünk a támadások során. Az ellenfél kihasználta a hibáinkat, így megérdemelte a nekik járó győzelmet” – nyilatkozta a mérkőzés után Gazda József, a KSE edző-játékosa.

A KSE a legutóbbi fordulóban 1–0-ra nyert hazai pályán a Hermannstadt II. ellen, ezúttal azonban vesztesen hagyta el a pályát. A felső-háromszéki csapat a vereség ellenére továbbra is tartja a második helyét a csoportban. A következő találkozójukat május 3-án, kedden 18 órától szintén idegenben a Brassói Kids együttese ellen játsszák.