A hajrára hagyták a gólokat, második sikerüket aratták a gyergyóiak

Zátyi Tibor 2024. szeptember 21., 22:56 utolsó módosítás: 2024. szeptember 22., 10:43

Kötelező győzelem várt a Gyergyói VSK-ra a labdarúgó 3. Liga 4. fordulójában, hiszen a sereghajtó, még gólt sem szerzett Tatrangi Ciucaș vendége volt szombaton.

A gyergyóiak hét pontot gyűjtöttek a legutóbbi három meccsükön Fotó: László Ildikó

Kiegyenlített játékot hozott az első félidő, a gyergyóiak párszor veszélyeztettek, akárcsak a házigazdák előtt is adódott egy-két lehetőség, gól nem született a szünetig – számoltak be a mérkőzésről a klub közösségi oldalán.

A második játékrészben nem volt könnyű feltörni a tatrangi védelmet, amely az előző fordulóban Székelyudvarhelyen ötöt kapott, végül ez összzejött, Luca Iordache törte meg a gólcsendet. És ha egy üzlet beindul, még két gyergyói találat esett a hajrában, a VSK megérdemelt győzelmet aratott és feljött a táblázaton a harmadik helyre.

Jövő szombaton hazai pályán játszik a 3. Ligában újonc VSK, a Brassói SR Municipal együttesét fogadja.