A Ferencváros csütörtökön hazai pályán a skót Celtic Glasgow együttesét fogadta, a rendkívül eseménydús első félidőben a vendégek már a harmadik percben előnybe kerültek, de Zubkov megpattanó lövésével – amelyet Juranovic öngóljának könyveltek el – nyolc perccel később egyenlített a Ferencváros.
A skótok a 23. percben egy hasonlóan szerencsés találattal szereztek újra vezetést, így 2–1-es előnnyel mehettek a pihenőre.
A fordulást követően a vendégek a 60. percben Abada révén növelték kétgólosra előnyüket, míg a végeredményt Uzuni a 86. percben állította be egy szép tekeréssel.
Kikapott a Fradi, ezzel eldőlt, hogy ebben az idényben véget ér számára az európai kupaszereplés. A következő fordulóban, november 25-én a spanyol Real Betis vendége lesz a magyar csapat.
Labdarúgó Európa Liga, G csoport, 4. forduló:
Ferencváros–Celtic 2–3 (1–2), gólszerzők: Juranovic (11., öngól), Uzuni (86.), illetve Furuhasi (3.), Jota (23.), Abada (60.).
Bayer Leverkusen–Betis 4–0 (1–0).
Az állás: 1. Leverkusen 10 pont, 2. Betis 7, 3. Celtic 6, 4. Ferencváros 0.
Nehéz időszakon van túl az FK Csíkszereda és a Sepsi OSK – legalábbis, ha a román sportmédiában megjelent cikkeket nézzük. Több portál is foglalkozott a magyarországi választások rájuk vonatkozó következményeivel. Mi tisztáztunk sok kérdést.
Megszakadt a Sepsi OSK hosszú veretlenségi sorozata a labdarúgó 2. Ligában, de nemcsak az eredmény kavart hullámokat: a lefújás után kemény szavak hangzottak el mindkét oldalon, az edzők nem fogták vissza magukat.
Nem várt sokáig, már másnap jelentkezett a hatalmas pénzösszegért a múlt vasárnapi Joker-sorsolás szerencsés nyertese – közölte a Román Lottótársaság, amely azóta ismertette a most vasárnapi sorsolás előtti nyeremények összegeit.
Nem ül be a parlamentbe Orbán Viktor – ezt a leköszönő miniszterelnök szombaton jelentette be a Facebook-oldalán közzétett videóüzenetben.
Fegyveres támadó nyitott tüzet helyi idő szerint szombat este Washingtonban a fehér házi tudósítók díszvacsoráján, amelyen Donald Trump elnök is jelen volt.
Földbe állhat a PSD, erre pedig ők is most jönnek rá. Történelmi időket élünk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!