A legfrissebb információk szerint a bukaresti együttes három millió eurót szeretne kapni a támadóért, azonban a magyar gárda ezt az összeget nem hajlandó kifizetni érte, egyelőre még nem dőlt el a játékos sorsa.
„Két héttel ezelőtt kerestek meg először, akkor kijelentettem, hogy három millióért eladó, azonban ők kettőt fizetnének.
Azt viszont garantálom, hogy a szezon kezdete után senki nem hagyja el a klubot” – erősítette meg Gigi Becali.
Florin Tănase az FTC-ben is hasonlóan jól keresne, mint a jelenlegi klubjánál, nagyjából 30-35 ezer eurót kapna havonta. A 27 éves támadó azonban ennél többet szeretne, hozzávetőlegesen ötvenezret.
Az FCSB csapatkapitánya 36 mérkőzésen lépett pályára ebben a szezonban és 20 alkalommal volt eredményes, ezzel az 1. Liga gólkirálya lett.
Tănase 2016-ban érkezett a fővárosi gárdához, 6 év alatt 225 találkozón szerepelt, ezalatt 110 találatban vett részt: 82 gól és 28 gólpassz a mérlege.
Szabadnapos volt a román labdarúgó-válogatott a világbajnoki selejtezősorozatban. Tétmérkőzés helyett barátságos meccset játszott, amelyen 3–0-ra veszített Kanada ellen.
Mozgalmas pályán és azon kívüli időszakot tudhat maga mögött az FK Csíkszereda. Minden a Rapid elleni VIP-incidenssel kezdődött, majd hatósági és sportszankciók következtek, újabban pedig Ferenczi János és Bödő Zoltán Efraim is eltiltást kapott.
A drasztikusabb, tehát a 45 százalékos leépítési aránnyal számolva Hargita és Kovászna megyében összesen majdnem 500-an veszíthetik el állásukat a polgármesteri hivatalokban és a megyei tanácsokban a tervezett megszorítások miatt.
Agresszívan rászóltak egy nőre Kolozsváron, hogy ne beszéljen magyarul, sőt még bozgornak (hazátlan) is nevezték. A Kolozs megyei rendőr-főkapitányság a Krónikával közölte, hogy a történtek kapcsán eljárást indított.
Nemcsak a parajdi sóbánya katasztrófájáért felelősök adminisztratív és büntetőjogi elszámoltatása topog egy helyben, hanem a bánya jövőjével kapcsolatban sem körvonalazódik egyértelmű álláspont.
Az ember körbesétálja a hajdani bányavároska központját: mintha bizarr bálnatemetőben járna. Arra gondol, az Isten meg az ember jól megverte a helyet. Aztán kiderül, vannak őrangyalai is.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!