A dobogóért küzdenek a Maros megyeiek a 3. Ligában

Horváth Bálint Ottó 2020. október 31., 17:29

Tökéletes játéknapot zártak a Maros megyei labdarúgócsapatok a harmadosztályú bajnokság 9-es csoportjában.

Menetelnek a szászrégeniek. Archív Fotó: Erdély Bálint Előd

A Szászrégeni Avântul és a Nyárádtői Unirea is szombaton délután játszotta le mérkőzését a 8. fordulóban, Fehér megyei ellenfeleik az utolsó két helyen álltak a tabellán.

A régeniek a Marosújvári SK vendégei voltak, ahol magabiztosan nyertek. A szünetben két góllal vezettek, a végeredmény pedig 4–1 lett a javukra. A nyárádtőieknek ennél szorosabb meccsük volt házigazdaként az Alsógáldi Industria ellen. A második félidő elején kerültek előnybe, de csak a hosszabbításban biztosították be 2–0-s győzelmüket.

A sorozatban harmadik találkozóját megnyert Avântul feljött a második helyre, megelőzve a két meccsel kevesebbet játszott Dési Unireát, amelyet pontszámban utolért Nyárádtő, az újonc jelenleg a negyedik. A csoportot továbbra is a Kudzsiri CSO vezeti.