Mindkét csapat jó formában várja a mérkőzést. A Teleorman megyeiek a 3. Liga 3-as csoportjának éllovasai, négy győzelemmel és egy döntetlennel, gólt nem kapva vezetnek. A kupában három összecsapáson vannak túl: a CSM Cetatea Târgu Măgurelét hosszabbításban verték 2–1-re, az Unirea Bascov otthonában 3–0-ra nyertek, míg hazai pályán hátrányból fordítva 2–1-re győzték le a 2. ligás Progresul Spartac csapatát.
A másodosztályban hatodik helyen álló csíkiak a kupa előző körében csatlakoztak a küzdelmekhez, a Bákói Aerostar otthonában már az első félidőben eldöntöttek minden lényegi kérdést, egyben beállították a 4–0-s végeredményt.
Az összecsapást élőben közvetítik az FK Csíkszereda hivatalos Youtube-csatornáján.
A Kézdiszentléleki Perkő hosszú évtizedek óta meghatározó alakja a háromszéki labdarúgásnak, az 1954-ben alapított labdarúgóklub Kovászna megyében egyedülálló módon ötven éve megszakítás nélkül tagja a megyei élvonalnak.
Hazai pályán folytatja bajnoki szereplését vasárnap a Sepsi OSK és az FK Csíkszereda. A Kolozsvári U, illetve az FCSB elleni mérkőzések előtt Diószegi László és Szondy Zoltán a Székely Sportnak beszélt az esélyekről és a szezon eleji célokról.
Shahed típusú volt az a drón, amelyet pénteken a román légierő egyik F-16-os vadászgépe lőtt le a Buzău megyei Padina térségében – közölte a legfőbb ügyészség.
Menthetetlen, bukott maffiafőnökkel foglalkozni felesleges – reagált Magyar Péter miniszterelnök a Facebook-oldalán Orbán Viktor, a Fidesz elnöke, volt kormányfő Tusnádfürdőn szombaton elmondott beszédére.
A magyar kormánynak kötelessége a határon túli magyarok jogainak képviselete, ami azt is jelenti, hogy ezekből a jogokból nem lehet elvenni – hangsúlyozta Tarr Zoltán Fehéregyházán.
Egy tökéletes marketinghadjárattal megtámogatott korrekt szuperprodukció, szeretem-utálom táborokkal, no meg egy fontos pozitív eredmény: egy időre lehull a por az irodalmi műről.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!