Idegenbeli győztes mérkőzése után a Gyergyószentmiklósi VSK hazai pályán is magabiztosan nyert, az Agyagfalvi SK pedig a nyitóforduló után aratott balánbányai győzelmét követően otthon a homoródalmásiakat múlta felül.
Érdekesség, hogy hazai veresége után a megfiatalított Balánbányai Bányász mind a három pontot elvitte Zetelakáról.
Mindkét székelyudvarhelyi gárda magabiztos győzelmet aratott hétvégén: a Golimpiákosz 0–1-ről fordítva 3–1-re nyert Csicsóban, a Roesal pedig hazai pályán ötször talált be a múlt bajnokságban dobogós csíkszentsimoniak hálójába.
Csicsói Ezüstfenyő–Székelyudvarhelyi Golimpiákosz 1–3 (1–0).
Gólszerzők: Gabriel Doltea (23., büntetőből), illetve Kis Zsolt (47.), Bíró Botond (59.) és Somolyák Csaba (67.). Tudósított: Kecseti Pál.
Zetelaki Fenyő–Balánbányai Bányász 2–3 (1–3).
Gólszerzők: Simon Arnold (26.) és Vincze Róbert (90.), illetve Bíró Attila (11. és 44.), Mirel Drian (22.). Tudósított: Somolyák István.
Gyergyószentmiklósi VSK–Székelykeresztúri Egyesülés 4–1 (2–0).
Gólszerzők: Kovács Botond (10. és 13.), Szőcs László (60.) és Vékás Barna (74.), illetve Bokor Zoltán (72.). Tudósított: Péter József.
Székelyudvarhelyi Roseal SK–Csíkszentsimoni FC 5–1 (3–0).
Gólszerzők: Bálint Róbert (7.), Zoltáni Róbert (25., 37. és 58.), Miklós Árpád (85.), illetve Incze Zsombor (80.). Tudósított: Vajda Antal.
Agyagfalvi Lendület–Homoródalmási Homoród 2–0 (1–0).
Gólszerzők: Hegyi Attila (32. és 48.). Tudósított: Ráduly István.
A következő forduló (szeptember 9-10.) programja:
Golimpiákosz–Agyagfalva,
Almás–Zetelaka,
Balánbánya–Roseal,
Csíkszentsimon–Keresztúr,
Csicsó–Gyergyói VSK.
Sorrend | Csapat | Mérkőzés | Győzelem | Döntetlen | Vereség | Gólkülönbség | Pont |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agyagfalvi Lendület | 2 | 2 | 0 | 0 | 6-1 | 6 |
2 | Gyergyószentmiklósi VSK | 2 | 2 | 0 | 0 | 5-1 | 6 |
3 | Székelyudvarhelyi Roseal | 2 | 1 | 0 | 1 | 7-4 | 3 |
4 | Székelyudvarhelyi Golimpákosz | 2 | 1 | 0 | 1 | 3-2 | 3 |
5 | Csicsói Ezüstfenyő | 2 | 1 | 0 | 1 | 2-3 | 3 |
6 | Csíkszentsimoni FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 6-8 | 3 |
7 | Székelykeresztúri Egyesülés | 2 | 1 | 0 | 1 | 4-6 | 3 |
8 | Balánbányai Bányász | 2 | 1 | 0 | 1 | 4-6 | 3 |
9 | Zetelaki Fenyő | 2 | 0 | 0 | 2 | 5-8 | 0 |
10 | Homoródalmási Homoród | 2 | 0 | 0 | 2 | 0-3 | 0 |
Az oda–visszavágókat követően az első négy együttes a felsőházban, a többiek az alsóházban folytatják. A felsőházban (1-4. helyek) a csapatok pontszámát megfelezik, és még egy oda–visszavágós kört játszanak. Az alsóházban (5-10. helyek) nem lesz pontfelezés, ők tovább viszik a gyűjtött pontokat, de csak egy-egy meccset játszanak egymás ellen.
A portál ezen funkcióinak használatához el kell fogadnia a sütiket.