A Gazeta Sporturilor sportoldal információ alapján az elmúlt napokban az Universitatea Craiova megpróbálta megszerezni a Sepsi OSK hátvédjét, egyben egyik legstabilabb labdarúgóját, Bogdan Mitreát.
A háromszékiek csapatkapitányáért az olytán klubvezetés tett is egy 100 ezer eurós ajánlatot, erre a sepsiszentgyörgyiek nem bólintottak rá. A játékos szerződése alapján a kivásárlási ár 250 ezer euró, ennyiért válthat klubot.
A román élvonalban még nem járt le az átigazolási időszak, de az már biztos, hogy ha a napokban összejön is az üzlet, akkor Mitrea csupán a bajnokságban léphet pályára, az európai porondon csak akkor, ha az U Craiova bejut a Konferencia Liga csoportkörébe.
A sportoldal úgy tudja, hogy egy másik meghatározó Sepsi OSK-játékos, Adnan Aganovic is klubot válthat. Az FC Voluntari próbálja megszerezni az ő aláírását, a két vezetőség itt sem tudott megegyezni még a vételárban.
Megismertük a labdarúgó 2. Liga alapszakaszának 14. fordulós menetrendjét, és az is kiderült, mely találkozókat közvetítik élőben. A Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK és a Marosvásárhelyi ASA mérkőzése ismét képernyőre kerül.
A vasárnapi sorsdöntő labdarúgó világbajnoki selejtezőmeccs előtt közösen gyülekeznek, aztán bekapcsolódnak a szokásos felvonuláshoz.
Az ügyészek állítása szerint a boncolás eredményei azt mutatják, hogy a 2 éves kislány halála krónikus betegsége miatt következett be a fogászati kezelése során.
Az ügyészek állítása szerint a boncolás eredményei azt mutatják, hogy a kétéves kislány halála krónikus betegsége miatt következett be a fogászati kezelése során.
Ma már a kiváltságok „szülőatyja”, Valeriu Stoica egykori igazságügyi miniszter is elismeri: hiba volt előjogokat adni bizonyos „szakmai köröknek”. Összeállításunkban a speciális nyugdíjak kronológiáját foglaljuk össze.
Tudta, hogy Emil Boc kiválóan versel magyarul Petőfi Sándor, József Attila vagy éppen Kosztolányi Dezső modorában? Erre tessék! (Naná, hogy pamflet.)
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!