Kilenc játékossal maradtak a brassóiak, simán nyert a Kézdivásárhelyi SE

Csulak Noémi 2022. április 03., 14:22 utolsó módosítás: 2022. április 03., 14:30

A Kézdivásárhelyi SE 3–0-s győzelmet aratott a Brassói Kids Tâmpa csapata ellen a labdarúgó 3. Liga alsóházi rájátszásának első mérkőzésén.

A szünet után nem volt kérdéses a háromszékiek győzelme. Archív Fotó: Erdély Bálint Előd

A házigazda kézdivásárhelyi együttes teljes kerettel lépett pályára szombaton az utolsó helyen lévő brassóiak ellen.

Az első találatra a 39. percig kellett várni, amikor Locotus volt eredményes, ezzel a KSE előnnyel vonult a szünetre. A második játékrész elején az ellenféltől szabálytalanság miatt Andrieș piros lapot kapott, ugyanakkor a játékvezető tizenegyest ítélt a hazaiaknak, amelyet Gáll Attila be is lőtt. Négy perc elteltével a kézdivásárhelyiek Gáll beadásából Doboczi Krisztián révén újabb gólt szereztek, ezzel az eredményjelző már 3–0-t mutatott. A 69. percben Cuput két sárga lap után kiállították, így a brassói együttes kilenc játékossal fejezte be a meccset.

Győzelmével a Kézdivásárhelyi SE átvette a vezetést az 5-ös csoport alsóházában. A következő mérkőzését jövő hétvégén a gyengébb gólkülönbséggel második CS Blejoi vendégeként játssza.