A Barcelona meccsét fújja Kovács István

Székely Sport 2022. február 16., 19:27 utolsó módosítás: 2022. február 16., 19:51

A nagykárolyi Kovács István vezeti az FC Barcelona és a Napoli mérkőzését a labdarúgó Európa Liga tizenhatoddöntőjében.

A csütörtöki játéknapon 19 óra 45 perctől kezdődő összecsapáson a Bajnokok Ligája főtábláján harmadik helyen végzett spanyol és az Európa Liga csoportkörében második olasz gárda találkozik.

Kovács István munkáját Vasile Marinescu és Ovidiu Artene partjelzők, illetve Horațiu Feșnic negyedik bíró segítik, míg a VAR-szobában a német Bastian Dankert és Christian Dingert lesznek.

Ugyancsak csütörtökön 22 órától egy másik romániai játékvezető, Radu Petrescu dirigál a Leicester City és a Randers találkozóján a Konferencia Liga tizenhatoddöntőjében, amely szakaszban a harmadik számú kupasorozat csoportkörének második helyezettjei és az Európa Liga főtábláján harmadik helyen végzett csapatok érdekeltek.