A 30 éves középpályás az előző bajnokságban nagyon kevés játéklehetőséget kapott Kolozsváron, és a jelenlegi szezonban sem számolnak vele. Az új idény elején azonban Golofca betalált a CFR-nél, ő lőtte a csapat második gólját a máltai Floriana ellen 2–0-ra megnyert idegenbeli mérkőzésen a Bajnokok Ligája első selejtezőkörében. A második fordulóban is pályára lépett a horvát Dinamo Zagreb ellen, ekkor viszont kihagyta a sorsdöntő tizenegyest, amellyel az együttes továbbjuthatott volna.
Pályafutását a Foresta Suceavánál kezdte, majd az FC Botoșani-hoz került, amelynél két külön időszakban, a 2016–2017-es szezonban, illetve 2017 és 2019 között játszott, közben pedig rövid ideig az FCSB-nél is szerepelt.
A Sepsi OSK-nál ismét Leo Grozavuval dolgozhat együtt, miután az FC Botoșani-nál már edzője volt. Kettejük között 2017-ben emlékezetes konfliktus történt, az Astra Giurgiu elleni bajnoki mérkőzés közben a szakvezető megütötte a kispadon ülő Golofcát, akit a találkozó első félidejében küldött pályára, majd a végén lecserélte, mivel elégedetlen volt a teljesítményével.
Cătălin Golofca kölcsönbeadását a kolozsvári klub közösségi oldalán jelentette be, a Sepsi OSK egyelőre nem közölt információt az érkezéséről.
Jó pár meglepetésszerű eredményt könyveltünk el az Udvarhely körzeti labdarúgó-bajnokság legutóbbi játéknapján. Siménfalva bravúros győzelmet aratott, Farkaslaka nyolc mérkőzés után nyert újból.
Ebben az idényében már csak a zárófordulóban tud pályára lépni a Kápolnási SK játékosa. A legutóbbi mérkőzésen kiállították, a lefújást követően a pályán kérte számon a játékvezetőt.
A vágott bárány átlagára 45 és 60 lej között mozog kilogrammonként Székelyföld piacain. Míg Gyergyószéken már 45 lejért is találni húst, Sepsiszentgyörgyön mélyebben a zsebükbe kell nyúlniuk a vásárlóknak a 60 lejes egységár miatt.
A bárányhúsból készült étkek sok erdélyi család húsvéti ünnepi menüsorozatának elmaradhatatlan alkotóelemei: ilyen a bárányfejleves, töltött bárány, vagy a belsőségekből készülő bárányfasírt.
Kiemelt figyelemmel reagált a román sajtó arra a hírre, hogy Magyarország aranykészletei immár nagyobbak, mint a Bukarest által felhalmozottak.
Ha csak egy rövid videót nézne meg arról, hogy miként működik az ország, és mekkora munka a megreformálása, akkor ez legyen az.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!