Nyárádtő és Szászrégen is vereséggel zárt

Székely Sport 2022. március 26., 18:53 utolsó módosítás: 2022. március 27., 11:49

Egyik Maros megyei együttes sem szerzett pontot a labdarúgó 3. Liga 9-es csoportjának zárófordulójában.

A nyárádtőiek hazai vereséggel zárták az alapszakaszt Fotó: Haáz Vince

Az már a 18. játéknap előtt eldőlt, hogy a Szászrégeni Avântul az alsóházban folytatja. Meglepő eredménnyel zárta az alapszakaszt, hazai pályán pénteken két góllal kapott ki a sereghajtó Gyulafehérvári Unireától, a vendégek már az első percben betaláltak, előnyüket a szünet előtt növelték.

A felsőházba korábban bejutott Nyárádtő sem szerzett pontot, szombaton ugyancsak hazai pályán szenvedett vereséget, a gyengébb játékerőt képviselő Kolozsvári Sănătatea 2–0-ra nyert, a gólok a második félidőben születtek. A nyárádtőiek a harmadik helyről várják a folytatást.

A harmadosztály felsőházi rájátszása a jövő hétvégén kezdődik, a programot hamarosan közli a Román Labdarúgó-szövetség.