„Egy edző, hogy marad vagy sem a mindenkori csapatánál, általában együttesének a táblázaton elfoglalt helye határozza meg. Ilyen az edzői sors, nincs mit csinálni. Egy nagyon fiatalos, dinamikus, ambiciózus edzőt ismertem meg benne, akinek a jövőben minden esélye megvan arra, hogy nagyon jó edzővé váljon. Úgy gondolom, hogy néhány éven belül még fogunk együtt dolgozni. Ezúton is sok sikert kívánok neki a karrierjében!” – összegzett László Zsolt, az SZFC csapatmenedzsere.
„Karrierem egyik legszebb időszakát töltöttem Székelyudvarhelyen, ahol kiváló embereket ismertem meg.
Mindent köszönök Berkeczi Attila elnöknek, László Zsoltnak és Toró Hunornak, illetve az egész keretnek, hogy együtt dolgozhattunk” – mondta megkeresésünkre Florin Stângă.
A brassói szakember tavaly nyáron érkezett a Székelyudvarhelyi FC-hez, irányítása alatt 18 bajnokit játszott a csapat, hat győzelem, öt döntetlen és hét vereség a mérleg. Mivel nagyon szorosan alakult az 5-ös csoport, a csapat a kilencedik, osztályozót érő helyen végzett, egy pontra a negyedik pozíciótól. A Román Kupában a harmadik fordulóig jutott csapatával.
Pótlásáról egyelőre még nem döntöttek, az osztályozó mérkőzésekre Mitra Szilárd fogja felkészíteni a csapatot.
Amennyiben ilyenek lesznek a Gyergyói Hoki Klub és a Csíkszeredai Sportklub közötti csaták a jégkorong Erste Liga negyeddöntői során, akkor igazán elégedettek lehetnek a semleges hokiszurkolók.
Magyar sajtóértesülések szerint Szabó István, a Kecskemét és a Nyíregyháza korábbi sikeredzője nyártól az FK Csíkszeredánál vállal szakmai vezetői vagy sportigazgatói munkát.
Egyes töltőállomásoknál 9 banival drágult csütörtökön a standard benzin, elérve a 8 lej 40 banis literenkénti árat. De ezúttal nem önmagában a drágulás a meglepő, azt ugyanis megszokhattuk már.
A parlament két házának szerda késő délutáni együttes ülésén elfogadták azt a határozattervezetet, amely lehetővé teszi amerikai katonai erők ideiglenes telepítését a Mihail Kogălniceanu-i támaszpontra.
Egy Pryamy TV nevű Youtube-csatornára felkerült videóban Hrihorij Omelcsenko ukrán politikus, korábbi képviselő és az Ukrán Biztonsági Szolgálat volt tisztje Orbán Viktort és családját fenyegette.
További híreink: Nicușor Dannak körülbelül százszor több információja van az ügyészségi rendszerről, mint nekünk, egy balek zsarolót pedig a bukaresti reptéren tartóztattak le a hatóságok.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!