Korai góllal verte a Sepsi OSK II-t az SZFC

Székely Sport 2022. február 18., 14:23 utolsó módosítás: 2022. február 18., 18:44

A Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II. otthonában lépett pályára pénteken délelőtt a Székelyudvarhelyi FC, a labdarúgó 3. Liga 5-ös csoportját vezető vendégek 1–0-ra nyerték meg az összecsapást.

Pénteken délelőtt kiváló körülmények között játszottak Fotó: László Zsolt/SZFC

A két együttes jól ismeri egymást, hiszen a harmadosztályban rendre izgalmas és gólokban gazdag mérkőzéseket játszottak egymással, és a felkészülés során is többször összemérték egymással erejüket. Ez így történt pénteken is, a találkozó egyetlen gólja az összecsapás elején esett, a 8. percben Petra volt eredményes Marucza átadásából.

Az udvarhelyieknél Mihai Ianc vezetőedző számos felállást kipróbált a mérkőzés során, több próbajátékon levő labdarúgó is pályára lépett. Az SZFC legközelebb jövő szombaton, február 26-án Nyárádtővel játssza a következő felkészülési mérkőzését.

Felkészülési mérkőzés
Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II.–Székelyudvarhelyi FC 0–1 (0–1)
gólszerző Petra (8.)
Sepsi OSK II.: Gedő – Veress, David, Berde, Mitu, Grigore, Nistor, Sánta, Becze, Incze, Rentea. Csereként pályára lépett: Niczuly Rajmond – Hamciuc, Vlad, Bălănucă, Máthis, Bende, Maftei, Horciu, Sütő, Şerban.
SZFC: Slabu – Baga, Merdariu, Berkeczi, Marucza, Guță, Savin, Petra, Bálint, Simó, Pop. A második félidőben: Albert – Savin, Merdariu, Criștiu, Berkeczi, Mitra, Boiangiu, Simó, Antal, Petra, Pop. Játszott még: Barta, Lázár, Tordai.