László Zsolt, az SZFC csapatmenedzsere elmondta, hogy a héten Brassóban heves havazások voltak, több mint harminc centis hó áll a pályán.
„A játéktér közel fele sincs lepucolva, óriási a hó rajta. Mindenki itt van, de a játékvezetők és a csapatok sem öltöztek át, hogy bemelegítsenek. Pénteken biztosan nem lesz meccs, annak ellenére, hogy a szabályzat szerint a hivatalos kezdési időponttól egy órát még lehet várni, hogy elkezdődhessen a találkozó.
– nyilatkozta László Zsolt.
A két együttes 16 óráig várt, amikor a mérkőzés megfigyelője, Ovidiu Tâlvan és a játékvezetői csapat (Andreea Ene, Petruța Iugulescu és Daniela Constantinescu) a mérkőzés egy nappal való elhalasztása mellett döntött. A szombati megrendezés is veszélybe került, mivel a pálya fele továbbra is hó alatt fekszik.
Gól nélküli döntetlennel indította a 2026-os naptári évet az FK Csíkszereda: a Szuperliga újonca első felkészülési mérkőzésén a magyar élvonalban szereplő Nyíregyházi Spartacus ellen játszott 0–0-t Törökországban.
A Csíkszeredai Sportklub kedden bejelentette, hogy közös megegyezéssel távozott a csapattól Frank Gymer.
Szánalommal nézem a politikusainkat, ahogy az egyik jókedvre buzdít, a másik a szilveszteri bakijait mutogatja vihorászva, a harmadik a hóréteg vastagságára büszke. Egyiktől sem hallom azt mondani, hogy „emberek, bocsánatot kérek az adóemelésekért”.
Párizsban ragadt kedden este Nicușor Dan román államfő a kedvezőtlen időjárási körülmények miatt.
Filmbe illő rablást követett el két román állampolgár Tirolban: egy síparadicsomban loptak el egy komplett széfet.
Sokánt, ahogy az úri közönség szokta mondani. Egy meleg karmester vezényelte a 2026-os bécsi újévi hangversenyt. És persze, jött a botrány.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!