Egy góllal jobb volt az SZFC a Sepsi OSK II-nél

Székely Sport 2021. augusztus 06., 20:30 utolsó módosítás: 2021. augusztus 07., 08:49

Felkészülési mérkőzést játszott egymással a labdarúgó 3. Liga augusztus végi rajtjára készülő Székelyudvarhelyi FC és a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II., a találkozót pénteken Szovátán rendezték.

Fotó: Toró Hunor/SZFC

A mérkőzésen mindkét fél sokat kísérletezett, így helyzetekben nem bővelkedett a kilencven perc. Az SZFC korán, a 13. percben gólt szerzett, Mateiciuc ugratta ki Petrát, aki kapussal szemben nem hibázott.

Mint utólag kiderült, ez volt a mérkőzés egyetlen találata, az SZFC 1–0-ra nyert.

Az SZFC legközelebb vasárnap délelőtt 11 órakor játszik, újabb felkészülési mérkőzésen a Marosvásárhelyi SE lesz az ellenfél, majd jövő szerdán 17.30-kor a Román Kupa 2. fordulójában Bákó megyébe, a Viitorul Curița otthonába látogat.

Labdarúgás, felkészülési mérkőzés
Székelyudvarhelyi FC–Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK II. 1–0 (1–0)
gólszerző: Petra (13.).
SZFC: Bodea – Barta , Berkeczi, Merdariu, Baga – Mitra, Bogdan, Simó, Covaciu, Petra – Mateiciuc. A második félidőben pályára lépett: Georgescu – Rácz, Lázár, Bálint, Vékás, Marucza, Stanciu.
Sepsi OSK II.: Szántó – Hamciuc, Sütő, David, Csiszér, Dragomir, Berde, Sánta, Botorok, Becze, Toma. Játszott még: Gedő –  Veres, Tusa, Máthis, Páll, Nistor, Uja.