Az első félidő végén már négy góllal vezetett az SZFC, Vékás duplázott, a két találata közben Szőcs és Simó is legyőzte a Brassói Steagu Roșu kapusát. Térfélcserét követően Szőcs is megszerezte második találatát, majd a mérkőzés végén a csereként beállt János és Hodgyai is feliratkozott a gólszerzők közé,
az SZFC 7–0-ra nyerte a mérkőzést.
Az udvarhelyi csapat tovább folytatja felkészülését a tavaszi folytatásra. „Azért hogy óvjuk a pályánkat, megegyeztünk a sellenberkiekkel, hogy mi megyünk hozzuk, így jövő pénteken 14 órától Nagyszebenben játszunk. Szombaton pedig átmegyünk Csíkszeredába, ahol az FK CSíkszereda elit ligás U19-es együttesével találkozunk” – mondta László Zsolt, az SZFC csapatmenedzsere.

Újabb külföldi kihívás vár Gabriel Debeljuhra. A Sepsi OSK korábbi horvát támadója a litván bajnok Kauno Žalgiris együtteséhez szerződött, amely jelenleg a Bajnokok Ligája selejtezőjében is érdekelt.
Újabb tapasztalt labdarúgóval erősítette meg keretét a Sepsi OSK. A háromszéki klub a 34 éves Lindsay Rose-t szerződtette, aki korábban többek között az Olympique Lyon és a Legia Warszawa színeiben is futballozott.
Előzetes letartóztatásba került egy 17 éves lány, miután a gyanú szerint egy rendőrt ütött fejbe egy fabottal egy háromszéki intézkedés során. A rendőr 7–9 nap alatt gyógyuló sérüléseket szenvedett.
Donald Trump amerikai elnök egyelőre elhalasztja az Irán elleni újabb katonai csapást, amennyiben rövid időn belül sikerül megállapodást kötni.
Romániában az elmúlt hetekben heves esőzések voltak, az ország mégsem mentesül a Duna alacsony vízállása miatti problémáktól, hiszen már a cernavodai atomerőmű működése is veszélybe került.
Százszázalékos kamatra adott kölcsönt a letartóztatott uzsorás. Akár 40 fok is várható vasárnap a nyugati országrészben.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!