Iramos, kiegyenlített játékot hozott az első félidő, az SZFC-nél főleg az alapemberek kaptak helyet a kezdőben. Az első félórában két nagy helyzetet hagyott ki az udvarhelyi gárda, majd a brassóiak megszerezték a vezetést.
A második játékrészben érkeztek a cserejátékosok Mihai Ianc vezetőedző együttesébe, az újabb gólokat pedig a brassóiak szerezték, a 60. percben már 3–0-ra vezetett a Cenk aljai együttes. A szépítő találatot Barta Norbert lőtte a mérkőzés hajrájában. Szorosabb is lehetett volna a meccs, ám a Botorok János által kiharcolt büntetőt Denis Guță kihagyta.
„Meg vagyunk elégedve az újakkal, jól mozognak a pályán, erősítésnek számítanak. Jó edzőmeccs volt, szerencsére nem történt sérülés, így nyugodtan folytathatjuk a felkészülést” – összegzett László Zsolt, az SZFC csapatmenedzsere.
Az udvarhelyiek legközelebb február 12-én játszanak felkészülési mérkőzést, az FK Csíkszereda U19-et fogadják.
Telt ház, fúvószenekar és kiváló hangulat fogadta a bajnoki döntőnek beillő rangadót vasárnap kora este Csíkszentsimonban. A hazaiak 4–0-ra legyőzték az Agyagfalvi Lendületet, és megnyerték a labdarúgó 4. Liga Hargita megyei csoportjának bajnoki címét.
A feleknek nem sikerült megállapodniuk, az FK Csíkszereda nem bólintott rá az FCSB által tett ajánlatért Anderson Cearáért. Úgy tűnik, a fővárosiak visszalépnek az üzlettől.
Bár eredetileg csikót próbált elejteni egy agresszív székelyvarsági medve, később rátámadt és megkergette a vasárnap esti riasztásra kiérkező hatóságokat. Kénytelenek voltak ártalmatlanítani a nagyvadat.
Egy 34 éves férfi életét vesztette szombat reggel, miután a hatóságok szerint medvetámadás érte a Szeben megyei Prod település közelében – közölte a Szeben Megyei Katasztrófavédelmi Felügyelőség (ISU).
Egy kemping közelében történt az a medvetámadás, amelynek nyomán életét vesztette egy férfi szombaton Szeben megyében. A település polgármestere és egy liberális parlamenti képviselő a medvepopuláció szabályozását sürgeti a tragédia nyomán.
A mítosztalanított román–magyar közös történelem nem széles körű fogyasztásra alkalmas termék, de az MCC-történészkerekasztal előadói egyelőre optimisták.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!