A Román Labdarúgó-szövetség (FRF) közlése szerint mind az öt összecsapás, azaz a Gloria Buzău–FK Csíkszereda, a Temesvári ASU Poli–Dunărea Călărași, a Bákói Aerostar–Viitorul Pandurii Târgu Jiu, a Pandurii Lignitul Târgu Jiu–Konstancai Farul és a Petrolul Ploiești–CSM Slatina mérkőzés is október 28-án délután 3 órakor kezdődik.
Hétfőn este egy mérkőzést rendeztek a másodosztályban, amelyen a kolozsváriak három góllal nyertek a Turris otthonában, és ezzel feljöttek a második helyre.
A tervek szerint a 8. fordulóban (október 17., szombat, 11 óra) az FK Csíkszereda az Unirea Slobozia együttesét fogadja.
A Sepsi OSK sportigazgatója, Hadnagy Attila rövid betekintést nyújtott az év utolsó mérkőzésére készülő Sepsi OSK kulisszái mögé, szó esett a téli átigazolási időszakban várható erősítésekről, illetve Niczuly Rolandról is.
Ilyés Róbert, az FK Csíkszereda vezetőedzője megszerezte az UEFA Pro Licencet, amely a kontinens legmagasabb edzői képesítésének számít. Az 51 éves szakember közösségi oldalán jelentette be, hogy sikeresen lezárta a többéves képzési folyamatot.
Egy negyedikes fiú esete hónapok óta köztéma Marosvásárhelyen, miután több iskola elutasította az áthelyezését. Végül a Schiller-iskolába került, ahol a szülők tiltakozásba kezdtek: az osztály nem jár iskolába, bár még sosem találkoztak vele.
A Krónika ünnepi játékkal teszi még fényesebbé és izgalmasabbá az adventi várakozást.
Gőzerővel építik a fejlesztő és a helyi hivatalosságok által Erdély legnagyobb kiskereskedelmi (retail) parkjának nevezett, több mint 100 millió euróból megvalósítandó létesítményt Szászfenes község területén.
… az államelnök szerint, ha egy miniszter hazudik, az nem olyan gáz, mintha milliókat lopott volna… és Románia lesz az első NATO-tagállam, amelynek HISAR-osztályú járőrhajója van.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!