Az együttesre az első napon orvosi vizsga vár, majd egy hétig hazai környezetben készülnek.
A klubvezetés jelenleg a keret kialakításán dolgozik, ezzel kapcsolatosan a felkészülés kezdetekor tájékoztatják majd a szurkolókat.
Szondy Zoltán, az FK Csíkszereda elnöke elmondta, hogy a labdarúgó 2. Liga lebonyolítási rendszere hasonló lesz az elmúlt idényhez, ezt a június 27-ére tervezett gyűlésén fogja megerősíteni a Román Labdarúgó-szövetség (FRF) vezetősége.
A labdarúgó 2. Liga mezőnye a 2021–2022-es szezonra: Nagyszebeni FC Hermannstadt, Poli Iași, Astra Gurgu, FK Csíkszereda, Temesvári ASU Poli, Dunărea Călărași, Konstancai Farul, Kolozsvári U, Bukaresti Metaloglobus, Temesvári Ripensia, Petrolul Ploiești, Viitorul Tg. Jiu, Gloria Buzău, Concordia Chajna, Unirea Slobozia, Sellemberki Viitorul, Brassói Corona, Dacia Unirea Brăila, Bukaresti CSA Steaua és Dési Unirea.
Az FC Voluntari és a Corvinul sem hibázott idegenben, így azonnal kihasználták a Sepsi OSK vereségét. A háromszéki együttes előnye olvadt a harmadikkal szemben, míg az első helyért folytatott harcból szinte biztosan kiszállt.
Az idei szezon első versenyét rögtön győzelemmel ünnepelte Norbert és Francesca Maior, a testvérpár magabiztos sikert aratott a 34. Hargita Ralin. Ezzel az elmúlt hat évben ők a hatodik páros, amely megnyeri a hargitai futamot.
Felborult egy személyautó vasárnap délután a Ratosnyához tartozó Andrenyásza település határában. A járműben két felnőtt és egy kiskorú utazott, mindhárman még a mentők kiérkezése előtt elhagyták a feje tetejére állt autót.
Új romániai magyar politikai alakulat létrehozását harangozta be az április 12-ei országgyűlési választáson győztes Tisza Párt legismertebb erdélyi aktivistája.
Nem ül be a parlamentbe Orbán Viktor – ezt a leköszönő miniszterelnök szombaton jelentette be a Facebook-oldalán közzétett videóüzenetben.
Földbe állhat a PSD, erre pedig ők is most jönnek rá. Történelmi időket élünk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!