Döntetlennel zárták az edzőtábort

Székely Sport 2021. február 07., 11:31 utolsó módosítás: 2021. február 07., 12:06

Lejátszotta utolsó felkészülési mérkőzését a törökországi edzőtáborban az FK Csíkszereda, szombaton a montenegrói élvonalban szereplő FK Zeta volt az ellenfél.

Kemény, férfias meccs volt Fotó: Ráduly Annamária

A Zeta jól szervezett, sok mozgásos és durva belépőktől sem menetes játéka komoly feladat elé állította a csíki együttest, és habár az első negyedórában az FK uralta a meccset, a folytatásban a montenegróiak diktálták az iramot, Ribánszkinak többször is nagyot kellett védenie.

Közvetlenül a pihenőt követően remek Bauza–Schieb összjáték végén az argentin támadó tizenkét méterről leadott lövésével megszerezte a vezetést. Az előnyt mindössze hét percig tartotta meg az FK, egyenlített az ellenfél. A gyors gólváltást követően többször nem zörrent a háló, 1–1 lett a végeredmény.