Rondón 2019 nyarán a Medgyesi Gaz Metantól érkezett a fellegvári csapathoz, az elmúlt két szezonban alapembere volt a CFR-nek, a transfermarkt.de adatai szerint 78 mérkőzésen jutott szóhoz a kolozsváriaknál. Hatékonysága viszont középcsatárhoz képest nem volt kimagasló, tizennégy gól és hét gólpassz a statisztikája ezeken a találkozókon.
A CFR-rel két bajnokságot és egy Szuperkupát nyert.
A Fanatik.ro szerint a 35 éves, 14-szeres venezuelai válogatott Rondón kérte szerződése megszüntetését, mert a csapat új vezetőedzője, Marius Șumudică pénteken kirakta a keretből, mivel az edzések során több megjegyzést is tett.
Az elmúlt napokban a CFR-nél két érkező játékosról is hírt adtak, bordópirosba öltözik az elmúlt két évadban az Astra Giurgiunál játszó bosnyák középhátvéd, Daniel Graovac, illetve a Hermannstadt korábbi kapusa, a portugál Cristiano Pereira Figueiredo is. Továbbá hosszabbított a csapathoz nemrég visszatért alapember, a CFR-rel négy bajnoki címet nyert Giedrius Arlauskis hálóőr.
A Kolozsvári CFR hamarosan tétmeccset játszik, kedden 20 órakor a Bajnokok Ligája első selejtezőkörében 20 órától hazai pályán a bosnyák Borac Banja Luka lesz az ellenfele.
Romániát 29 sportoló fogja képviseli a 2026-os téli olimpiai játékokon, amelyeket február 6. és 22. között rendeznek meg Olaszországban. A küldöttség összetételét csütörtökön délben hagyták jóvá.
Kétgólos vereséggel kezdte a törökországi felkészülési mérkőzések sorát a Sepsi OSK, amely a Kecskeméti TE ellen lépett pályára Belekben. A találkozón a friss igazolás és egy saját nevelésű játékos is betalált, habár utóbbi épp a háromszékiek hálójába.
Egy 15 éves Temes megyei fiú meggyilkolásával gyanúsítanak egy 21 éves fiatalembert és két kiskorút.
Magyarellenes „poént” ihletett George Simionnak, a Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) elnökének washingtoni gesztusa, amikor egy Grönlandot ábrázoló tortát szeletelt fel.
Az összesen 33 romániai európai parlamenti képviselő közül 16-an támogatták azt a határozattervezetet, amely szerint az Európai Unió Bíróságához küldik véleményezésre az Európai Unió és a Mercosur-országok közötti kereskedelmi megállapodást.
A mentális nehézségek esetén a legrosszabb, ami történhet, ha valaki magára marad a problémájával – mondja dr. Kovács Réka Rozália pszichológus, a Sapientia EMTE adjunktusa.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!