Az érintetteket a szabályozásoknak megfelelően azonnal elkülönítették. A többi labdarúgó és a stáb tagjai eredménye negatív – áll a közleményben, amelyben nem hozták nyilvánosságra a három pozitív játékos nevét.
A nagyszebeni együttes a 11. fordulóban, vasárnap 17 órakor Medgyesen az Astra Giurgiu csapatát fogadja.
A Hermannstadt keretének tagjai egy saját felelősségre tett nyilatkozattal, illetve a klubtól kapott igazolással tudnak csak pályára lépni az Astra ellen, mivel Nagyszeben a koronavírus-járvány miatt jelenleg karantén alatt áll.
Június 12. óta, amikor újraindult a labdarúgás az országban, mindegyik 1. ligás csapatnál megjelent a koronavírus, a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK-nál egy hete jelentették be, hogy három játékos és egy stábtag eredménye lett pozitív.
A feleknek nem sikerült megállapodniuk, az FK Csíkszereda nem bólintott rá az FCSB által tett ajánlatért Anderson Cearáért. Úgy tűnik, a fővárosiak visszalépnek az üzlettől.
Nem sokat pihenhettek a Sepsi OSK játékosai, hétfőn ugyanis megkezdték a felkészülést a labdarúgó Szuperliga 2026–2027-es idényére. Sok a kérdés, de az viszont biztos, hogy az első tréningen több ismerős arc is feltűnt.
Bár eredetileg csikót próbált elejteni egy agresszív székelyvarsági medve, később rátámadt és megkergette a vasárnap esti riasztásra kiérkező hatóságokat. Kénytelenek voltak ártalmatlanítani a nagyvadat.
Éles vita dúlt a magyar Országgyűlésben a képviselők állampolgárságának nyilvánosságra hozatalát célzó mihazánkos kezdeményezésről. Gurzó Mária, a Tisza Párt képviselője tisztázta: soha nem rendelkezett román állampolgársággal.
A 2019-es EP-választások alkalmával épp Tomac volt az, aki a kettős állampolgárságú romániai magyarok ellen hergelt, de összeállításunkban felidézzük az elmúlt tíz évnek a román és magyar állampolgársággal is rendelkezőkkel szembeni román narratíváját is.
… a galaci család, amelynek otthonát elvitte a ruszki drón, kap egy új lakást a Ferrari-örökös nejétől… és a mindig mosolygós Victor Ponta végleg szakított a PSD-vel és hazafiasabb vizekre evez.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!