A legutóbbi négy román bajnokságot megnyert CFR hivatalos oldalán tudatta, hogy a csapat kerete szerdán gyűl össze, hogy elkezdje a felkészülést a bajnokság folytatására, és már aznap elutazik Spanyolországba, pontosabban Oliva Novába.
A kolozsváriak első felkészülési meccsüket jövő kedden játsszák a svájci Szuperligában 8. helyezett Sankt Gallen ellen Benidormban, majd jövő csütörtökön Oliva Novában egy újabb svájci ellenfél következik, a bajnokságban negyedik FC Lugano.
Január 15-én, jövő szombaton ugyancsak Oliva Novában a magyar bajnoki címvédő, az OTP Bank Ligát vezető Ferencvárosi TC-vel méri össze erejét Dan Petrescu által edzett csapat.
A CFR rögtön rangadóval folytatja az 1. Liga alapszakaszát, január 23-án a második helyezett FCSB vendége lesz.
Újabb magyar játékossal bővült az FK Csíkszereda kerete: a székesfehérvári születésű Ódor Máté a Vasastól érkezett, és elsősorban a védelem jobb oldalán jelenthet megoldást a Hargita megyei gárdánál.
Véget ért az Európa-liga selejtezőjének első fordulója. A Kolozsvári U hiába állta a sarat 120 percen keresztül, tizenegyesekkel búcsúzott a Dinamo Kijev ellen, míg a Fradi hazai pályán fölényes győzelemmel biztosította helyét a következő körben.
Néhány nappal ezelőtt írtunk arról az összefogásról, amely a gyergyószentmiklósi Szabó Rékáért indult. Szomorú hírt közölt Péter Melinda, Réka édesanyja: a fiatal lány elhunyt. A család kéri, hogy az értük indított gyűjtés már ne folytatódjon.
Mennyibe kerül ma kimondani az igent, és visszahozza-e az árát egy lakodalom? Egyre többe kerül esküvőt szervezni Romániában, miközben a fiatalok már egészen másként gondolkodnak a nagy napról.
Illegális csokoládéműhelyt és saját használatú lakást alakított ki a közlekedési minisztérium egyik épületében Dudás Annamária, a Vasúti Képesítési és Képzési Országos Központ (CENAFER) igazgatója.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!