Újabb hazai mérkőzést nyert meg a VSK Csíkszereda

Horváth Bálint Ottó 2019. december 07., 19:18 utolsó módosítás: 2019. december 07., 20:45

Megszerezte második hazai győzelmét a férfi kosárlabda Nemzeti Liga B csoportjában a VSK Csíkszereda együttese, a 9. forduló szombati játéknapján hét ponttal bizonyult jobbnak a Konstancai Athleticnél.

A meccs második részében a javukra fordították az állást a csíkiak. Archv Fotó: Gábos Albin

A csíkiak ideiglenenes otthonában, a Sepsi Arénában lejátszott mérkőzés első felében a tengerpartiak vezettek, de a szünetben csak kétpontos volt a különbség a csapatok között.

Térfélcsere után eredményesebbek voltak támadásban a hazaiak, akik hamar a javukra fordították az állást, sőt fokozatosan növelték előnyüket, és végül magabiztosan nyertek.

Ezzel a győzelemmel a VSK Csíkszereda megközelítette ellenfelét a csoportban, de maradt az utolsó előtti helyen, és a következő fordulóban a harmadik Galaci CSM vendégeként játszik.