Az egy hónappal ezelőtti hazai mérkőzésen a vásárhelyiek küzdelmes csatában két ponttal diadalmaskodtak ellenfelük felett, idegenben azonban egyszer sem vezettek.
A galaci együttes már a találkozó elejétől egyre nagyobb előnyre tett szert, a második negyedben pedig húsz ponttal is vezetett. A VSK a folytatásban sem tudott közelebb férkőzni, majd megnyerte ugyan az utolsó játékrészt, de ekkor már csak enyhíteni tudott a vereségén.
A középszakasz alsóházának harmadik helyén álló marosvásárhelyi csapat sorozatban öt győzelem után kapott ki a bajnokságban. George Trif vezetőedző legénységére újabb kemény kiszállás vár, jövő héten csütörtökön 19 órától a Bukaresti Steaua ellen kell helytálljanak.
Kerekes Éva apróbb egészségügyi probléma miatt kénytelen kihagyni a román női kézilabda-válogatott utolsó két Eurokupa-csoportmérkőzését, a zetelaki balszélső viszont bízik abban, hogy a Bajnokok Ligája negyeddöntőben már pályára léphet.
Nyolcvanéves korában elhunyt kedden este Mircea Lucescu, a legendás labdarúgóedző halálhírét a bukaresti Egyetemi Kórház jelentette be, ahol az elmúlt napokban kezelték.
Locsolásból hazatartva az utcán adott hangot politikai nézeteinek egy sepsiszentgyörgyi fiatal, akit a Sepsi OSK vezetőségi tagjai bántalmazhattak.
Kelemen Hunor szerint az anyaországban 2010 óta megvalósult nemzetpolitikai paradigmaváltásra vezethető vissza, hogy az RMDSZ az idei országgyűlési választáson is a Fidesz-KDNP pártszövetséget támogatja.
Donald Trump, az Egyesült Államok elnöke elutasította a meghívást, hogy májusban Romániába látogasson a NATO-csúcstalálkozóra – írja a Mediafax hírügynökség.
A kormány ugyanis, ha nem tudta volna, kétmilliárd lejnyi bérhátralékkal tartozik nekik, amit ők maguk pereltek össze maguknak. És akkor a lehetséges kamatokat még nem is vettük számításba…
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!