A vasárnap délutáni találkozó előtt mindkét csapat hibátlanul menetelt, a vásárhelyiek hat, a nagyváradiak öt győzelemmel rendelkeztek.
A George Trif vezetőedző által irányított marovásárhelyiek mindvégig magabiztosan vezettek, mind a négy negyedet megnyerve húzták be az újabb győzelmet.
A vendégektől három játékos emelkedett ki, Goran Martinic, Sánta Szabolcs és Vladislav Solopa a csapat pontjainak háromnegyedét ők szerezték.
A Marosvásárhelyi VSK számára a következő fordulóban következik az első igazi próbatétel, az egyik feljutásra jogosult együttest, a Bukaresti Lagunát fogadja.
Férfi kosárlabda, másodosztály, 7. forduló:
Nagyváradi VSK II.–Marosvásárhelyi VSK 65–97 (17–25, 19–24, 13–24, 16–24).
A vásárhelyiek pontszerzői: Martinic 29 (3), Sánta 29, Solopa 18, Nistor 4, Mureșan 4, Bölöni 4, Kiss 3 (1), Borșa 2, Engi-Rosenfeld 2, Blaga 2. Játszott még: Szilveszter, Tălmăcean. Edző: George Trif.
A magyar állami támogatások bizonytalanságáról, a Sepsi OSK pénzügyi helyzetéről és a klub jövőjéről is beszélt Diószegi László a Tusványoson. A klub tulajdonosa szerint nincs pánik, de ideje nyíltan beszélni a problémákról, mielőtt túl késő lenne.
A Corvinul elleni vereségről, az FK Csíkszereda pénzügyi helyzetéről, az önkormányzati támogatások hiányáról, Kleinheisler László távozásáról és a klub jövőjéről is őszintén beszélt Szondy Zoltán a Buzánszky Jenő Sportteraszon, a 35. Tusványoson.
Magyarországi motoros vesztette életét egy balesetben szerdán a 67C jelzésű országúton, a Transalpinán, miután egy kanyarban feltehetően elvesztette uralmát a jármű felett, és nekiütközött a fém szalagkorlátnak.
Cikkünkben összegyűjtöttük, hogy lehet önkéntes alapon fizetni az egészségbiztosítást, mekkora összegről van szó, és milyen időtartamra szól a biztosítás.
Egy férfi leköpte Magyar Péter miniszterelnököt a budapesti Nyugati pályaudvaron, ahová a kormányfő Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszterrel együtt érkezett, hogy ismertesse a 3500 milliárd forintos Baross Gábor Vasútfejlesztési Programot.
Ikertestvére amszterdami útja miatt illegális schengeni tartózkodással gyanúsították meg a Politico újságíróját a kolozsvári reptéren. Több tengerparti üdülőhely maradt áram nélkül a hálózat túlterheltsége miatt.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!