Az alapszakasz 17. fordulójának pénteki játéknapján gyengébben rangsorolt ellenféllel találkozott Faragó Péter vezetőedző legénysége, amely rosszul kezdett, az első negyed második felében viszont a hárompontosoknak köszönhetően fordítani tudott, és 7 pontos előnyre tett szert.
A folytatásban magabiztosan vezetett a marosvásárhelyi csapat,
de a házigazdák igyekeztek tartani a lépést, és ez sikerült is nekik, olyannyira, hogy megnyerték a második tíz percet.
Fordulás után ráadásul még szorosabbá vált a küzdelem, a nagyszebeniek kétszer is magukhoz vették a vezetést, ám
a harmadik negyed közepén a VSK játékosai ismét ritmust váltottak, és hatékony támadásaikkal 11 ponttal elhúztak.
Ez pedig sorsdöntőnek bizonyult, az utolsó felvonásban ugyanis már nem volt kérdéses a VSK győzelme, amely még tovább növelte az előnyét, végül 15 pontos különbséggel nyert, és megerősítette a nyolcadik helyét a tabellán.
Méltó ünnepi hangulatban, immár ötödik alkalommal rendezték meg a csíkszeredai Év Sportolója Gálát szerdán délután. A ünnepségnek otthont adó Csíki Mozi nézőtere zsúfolásig megtelt a helyi sportélet jeles képviselőivel és az őket ünneplő közönséggel.
Az átlagnézőszámokat tekintve az előkelő harmadik helyen áll a Marosvásárhelyi ASA, amelynek mérkőzéseire többen látogatnak ki, mint a Sepsi OSK találkozóira a labdarúgó 2. Ligában.
Keresési akció zajlik Kovászna megye területén, miután egy személy március 4-én arról értesítette a hatóságokat, hogy egy ismeretlen férfit látott a Olt folyó partján, Sepsibükszád térségében.
Egy „mini nyugdíjjal” indult Balin, dán repülőjegy-lemondással folytatódott, és végül Ausztráliában kapott új irányt a sepsiszentgyörgyi fiatal házaspár története.
Már csak elvétve találunk olyan töltőállomásokat, ahol a benzin ára is ne haladná meg a literenkénti 8 lejes lélektani határt.
Az akadémiai falakon túli kitekintésre készülő kolozsvári társadalomtudományi folyóirat bemutatóján jártunk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!