Már az összecsapás első perceiben megmutatkozott, nincsenek egy súlycsoportban a szembenálló felek, a zöld-fehérek támadásaival nem tudott mit kezdeni a Dâmbovița megyeiek védelme, így rövid idő alatt már jelentős különbség alakult ki a két csapat között. Cave és Jespersen uralták a palánk alatti területet, Ghizilă pedig szórta a triplákat, így nem véletlen, hogy az első negyed végén a háromszékiek már huszonhét ponttal vezettek, ezt az előnyt pedig újabb tízpercnyi játékidő elteltével negyvennyolc egységnyire duzzasztották (64–16).
Szünet után is minden ott folytatódott, ahol korábban Zoran Mikes tanítványai abbahagyták, a cserepadról érkezők is nagy lendülettel szálltak be a játékba átgázolva a vendégeken, akik tehetetlenül figyelték, amint Borislava Hristova már nyolc perccel a mérkőzés vége előtt száz pont fölé dobja a címvédőt. De még itt sem volt megállás, a szentgyörgyi lányok tartották a ritmust, és csak kevésen múlott, hogy a végére nem jött össze akár a százpontos különbség is.
A következő fordulóban a zöld-fehérek a fővárosba látogatnak, október 22-én a Bukaresti Agronomia vendégei lesznek, majd négy nappal később az izraeli Elitzur Holon ellen saját közönségük előtt bemutatkoznak az Európa Kupa csoportkörében is.
A magyar állami támogatások bizonytalanságáról, a Sepsi OSK pénzügyi helyzetéről és a klub jövőjéről is beszélt Diószegi László a Tusványoson. A klub tulajdonosa szerint nincs pánik, de ideje nyíltan beszélni a problémákról, mielőtt túl késő lenne.
A Corvinul elleni vereségről, az FK Csíkszereda pénzügyi helyzetéről, az önkormányzati támogatások hiányáról, Kleinheisler László távozásáról és a klub jövőjéről is őszintén beszélt Szondy Zoltán a Buzánszky Jenő Sportteraszon, a 35. Tusványoson.
Magyarországi motoros vesztette életét egy balesetben szerdán a 67C jelzésű országúton, a Transalpinán, miután egy kanyarban feltehetően elvesztette uralmát a jármű felett, és nekiütközött a fém szalagkorlátnak.
Ne legyenek gyávák meghívni Magyarország miniszterelnökét Tusványosra – kérte Magyar Péter miniszterelnök kedden az Országgyűlésben, a frakciók képviselőinek válaszolva.
Egy férfi leköpte Magyar Péter miniszterelnököt a budapesti Nyugati pályaudvaron, ahová a kormányfő Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszterrel együtt érkezett, hogy ismertesse a 3500 milliárd forintos Baross Gábor Vasútfejlesztési Programot.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!