Az idény utolsó mérkőzését hazai pályán játszotta a VSK Csíkszereda, a 15. helyért kiírt párharc második mérkőzésén a CSM Focșani együttesét fogadta az Erőss Zsolt Arénában. A csíkiak az első perctől végig vezetve magabiztos győzelmet arattak. Lászlófy Botond edző mind a 12 bírói lapra felírt kosárlabdázónak játéklehetőséget adott.
Férfi kosárlabda-bajnokság, helyosztó, a 15. helyért, második mérkőzés:
VSK Csíkszereda – CSM Focșani 109:73 (27:14, 23:22, 33:13, 26:24)
A hazai csapat pontszerzői: Djordje Simeunovic 28 (ebből 2 hárompontos), Andre Reshaud Pierce 27, Matevz Magusar 17 (3), Andrei Damian 10 (2), Adrian Movileanu 9 (3), László Arnold 6 (2), Lokodi Mátyás 4, László Tamás 3 (1), László Botond 3 (1) és Raul Olariu 2. Játszott még: Zerkula Zoltán és Nagy Sándor. A vendégek legeredményesebb játékosa Constantin Amarghioalei volt 27 ponttal.
Az első, Vrancea megyében megrendezett találkozót a csíkiak 64:55 arányban nyerték, így 2:0-ás összesítéssel nyerték a 15. helyért kiírt párharcot.
A 2018/19-es román felnőtt férfi kosárlabda-bajnokságban 21 csapat indult.
Pocsék első félidőt követően kétgólos hátrányba került a Sepsi OSK a Nagyváradi Bihar FC otthonában. A szünet után összekapta magát a háromszéki csapat, de a ráadásban jött a hidegzuhany a labdarúgó 2. Liga rájátszásának összecsapásán.
Nehéz időszakon van túl az FK Csíkszereda és a Sepsi OSK – legalábbis, ha a román sportmédiában megjelent cikkeket nézzük. Több portál is foglalkozott a magyarországi választások rájuk vonatkozó következményeivel. Mi tisztáztunk sok kérdést.
Segítségét kért egy nő csütörtök este a 112-n a békási vidéki rendőrőrstől, miután fenyegetve érezte magát, férjét és lányát 37 éves vejétől, amennyiben annak felesége és három gyermeke nem tér vissza közös otthonukba.
A jelentős árcsökkenések nyomán felgyorsult keresletnövekedés következtében egyes töltőállomásokon átmenetileg üzemanyaghiány léphet fel – közölte hivatalosan az OMV Petrom.
A Maros megyei rendőrök csütörtökön 23 házkutatást tartottak Nyárádremete és Makfalva községben, valamint Szovátán egy erdészeti bűncselekményeket vizsgáló büntetőügyben.
Földbe állhat a PSD, erre pedig ők is most jönnek rá. Történelmi időket élünk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!