A hagyományosan karácsony és Szilveszter napja között zajló vetélkedőn idén két lány- és hat fiúcsapat vett részt. A fiúk tornáján előbb mindenki játszott mindenkivel, a két lánycsapat pedig kétszer lépett pályára egymás ellen. Helyszín a Kós Károly utcai tornaterem volt, és érdekesség, hogy az összes mérkőzésre hivatásos játékvezetők érkeztek.
A lányoknál mindkét mérkőzést a 2020–2021-ben végzettek nyerték, a második helyezett a jelenlegi évfolyam együttese lett.
A fiúknál a döntőbe a 2010–2011-ben végzettek jutottak 5 győzelemmel (vereség nélkül), ahol a 2007–2009-ben végzettek ellen mérkőztek meg újra. Ez utóbbi finalista 4 győzelemmel és 1 vereséggel jutott a döntőbe. A kisdöntőt a 2003-ban végzettek csapata játszotta (2 győzelemmel és 3 vereséggel) a 2012–2016-ban végzett évfolyamok csapatával (3 győzelem és 2 vereség).
Az idei tornát a címvédő, 2010–2011-es évfolyam csapata nyerte, a második hely a 2007–2009-ben végzetteké lett, a harmadik helyet pedig a 2012–2016 között végzettek együttese érdemelte ki.
Pocsék első félidőt követően kétgólos hátrányba került a Sepsi OSK a Nagyváradi Bihar FC otthonában. A szünet után összekapta magát a háromszéki csapat, de a ráadásban jött a hidegzuhany a labdarúgó 2. Liga rájátszásának összecsapásán.
Féltávnál a labdarúgó 2. Liga rájátszásában, de már most kirajzolódik: a Sepsi OSK tudatosan és hatékonyan építkezett a nyáron. Az igazolások beváltak, a keret stabil, az eredmények pedig a visszajutást vetítik előre. De mi a helyzet a többi csapattal?
A ploiești-i ítélőtábla szerdán jogerősen életfogytiglani börtönbüntetésre ítélte azt a férfit, aki fejszével végzett várandós élettársával.
A nagy közös ügyeinkben, nemzet- és szakpolitikai kérdésekben folyamatos lesz a konzultáció az új magyar kormány és az RMDSZ között – nyilatkozta a Krónikának Kelemen Hunor a Magyar Péterrel folytatott megbeszélését követően.
A jelentős árcsökkenések nyomán felgyorsult keresletnövekedés következtében egyes töltőállomásokon átmenetileg üzemanyaghiány léphet fel – közölte hivatalosan az OMV Petrom.
A Fidesz-vereség erdélyi világvége hangulatú megélésének okai nem Magyarországon, hanem itthon keresendők.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!