A VSK-nak szerencséje sem volt, két alapjátékosa, Antal Enikő és Tamás Anita sérülés miatt nem tudott pályára lépni, helyüket két U14-es játékos, Orosz Blanka és Mihály Tamara Boglárka foglalta el a cserepadon.
Kézdivásárhely csapata az utolsó tornán minden meccsét megnyerte, és ezzel összetettben is győzött: bekerült az ország legjobbjait felvonultató mezőnybe.
A csíkszeredai torna eredményei:
VSK Csíkszereda–Kézdivásárhelyi Nagy Mózes Elméleti Líceum-ISK 53–58
Nagyszebeni ISK–Sepsiszentgyörgyi ISK 46–65
Sepsiszentgyörgy–Kézdivásárhely 48–54
VSK Csíkszereda–Nagyszebeni ISK 61–36
VSK Csíkszereda–Sepsiszentgyörgyi ISK 64–54
Kézdivásárhely–Nagyszeben 54–53
A csoport végeredménye:
1. Kézdivásárhelyi Nagy Mózes-ISK 11 pont
2. VSK Csíkszereda 9
3. Sepsiszentgyörgyi ISK 9
4. Nagyszebeni ISK 7.
Csak a csoportelső jutott tovább.
Nemcsak Niczuly Roland lett kegyvesztett a Sepsi OSK-nál, hanem öccse, Rajmund is, akivel június 30-án bontott szerződést a sepsiszentgyörgyi klub. Időközben viszont fordulat állt be Roland ügyében: újra a nagycsapattal edzhet.
Második nyári felkészülési mérkőzésén sem tudott győzni a Sepsi OSK: a háromszékiek ezúttal a Bukaresti Metaloglobusszal játszottak 1–1-es döntetlent a Sepsi Duna Aréna melletti pályán.
Egy 70–80 méteres szakadékból került elő annak a motorosnak a holtteste, akit csütörtökön megtámadott egy medve a Transzfogarasi úton, a Vidraru-tó közelében.
Az olasz sajtó részleteket közölt a csütörtöki transzfogarasi halálos medvetámadás áldozatáról, a 48 éves Omar Farang Zinről, aki Facebook-oldalán tett közzé szerdán medvés fotókat és videókat.
Pénteki ülésén a kormány megvitatta és jóváhagyta a deficitcsökkentő intézkedések első csomagjára vonatkozó törvénytervezetet – számolt be a Facebook-oldalán a pénzügyminiszter.
Esszük a vízízű, papírízű zöldségeket és közben álmodozunk letűnt korok finomságairól. De mi ennek az oka?
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!