Az első bajnoki győzelmét az előző fordulóban a Bukaresti Rapid ellen megszerző, sereghajtó marosvásárhelyi csapat már az első negyedben nagy hátrányba került. A folytatásban még tovább nőtt a különbség, a szünetben a nagy favorit házigazdák huszonhattal vezettek, a VSK pedig alig tíz pontnál járt.
Az egyetlen légióst, az amerikai Cortezt nélkülöző vendégek a fordulás után sem tudtak eredményesebbek lenni, így tovább nyílt az olló a két együttes között.
Habár a tengerparti gárda támadójátéka nem volt kiemelkedő, nagyon kevés kosarat engedélyezett a vásárhelyieknek, akik a végéig alig huszonnégy pontig jutottak.

Sorsdöntő mérkőzés előtt áll a Sepsi OSK, amely a Voluntari otthonában már ma este bebiztosíthatja visszajutását a Szuperligába. Ezúttal nem lesz ott a lelátón az igazoltan hiányzó Diószegi László klubelnök, aki közösségi oldalán üzent a szurkolóknak.
A Szuperligát szervező Hivatásos Labdarúgóliga nyilvánosságra hozta a felsőház utolsóelőtti fordulójának, illetve az alsóház zárónapjának programját. Utóbbinál több kérdésre csak jövő hétfőn kapunk választ.
Több tucatnyian kerültek kórházba egy Dâmbovița megyei étteremben tartott eseményről ételmérgezésre utaló tünetekkel a vasárnapra virradó éjszaka.
A román-magyar határ menti településen, Méhkeréken született Gurzó Mária román nyelven tette le az esküt szombaton a Parlamentben.
A magyar külpolitika első feladata a bizalom helyreállítása, visszaépítjük Magyarország tekintélyét az EU-ban és a NATO-ban is – jelentette ki Orbán Anita külügyminiszter-jelölt kinevezés előtti meghallgatásán.
Miért ad fizetést az állam a premontrei apátnak, miközben a nagyváradi önkormányzat kilakoltatja? Miként lett a templomból iskola? Elmagyarázzuk bővebben és rövidebben is.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!