Beragadt a szezonrajtnál a Sirius

Székely Sport 2022. november 05., 17:16 utolsó módosítás: 2022. november 05., 18:26

Ötödik mérkőzésén a negyedik vereségét szenvedte el a Marosvásárhelyi Sirius a női kosárlabda Nemzeti Ligában.

Egy győzelem, négy vereség a mérlegük Fotó: Haáz Vince

A bajnokság 5. fordulójának szombati játéknapján a marosvásárhelyi csapat a CSM Alexandria vendégeként játszott, ahol szoros, de alacsony színvonalú mérkőzésen a szünetben még előnyben volt, majd az utolsó negyedben bukta el a győzelmet.

A Sirius mind a három eddigi kiszállását elveszítette, korábban a Brassói Olimpiától és a Konstancai CSM-től kapott ki. Az egyetlen sikerét hazai pályán a Bukaresti Agronomia ellen jegyezte, ahol az előző fordulóban huszonöt ponttal (52–77) maradt alul a Bukaresti Rapiddal szemben.