A június 3. és 5. között a marosvásárhelyi Simon László Sportcsarnokban rendezendő megmérettetésen a másodosztályú bajnokság első négy helyezettje, az alapszakaszgyőztes vásárhelyiek mellett a Bukaresti Știința, a Bukaresti Laguna és a Nagyszebeni CSU II. között dől el, hogy melyik két csapat játszik a következő idénytől a Nemzeti Ligában.
A marosvásárhelyi klub korlátozott számú (mindössze 100 darab) különleges bérletet kínál a feljutási tornára: azok a szurkolók, akik legkésőbb június 3-ig, péntek 12 óráig bérletet vásárolnak online a bilete.ro oldalon, egy egyedi sálat kapnak ajándékba, amit a csarnokba való belépéskor vehetnek át. A különeges szurkolói bérlet 100 lejbe kerül és a rendezvény mindhárom napjára érvényes. Emellett minden napra külön is lehet jegyet venni akár online, akár a helyszínen, a mérkőzések előtt, ezeknek ára 10 lej.
Az FC Voluntari és a Corvinul sem hibázott idegenben, így azonnal kihasználták a Sepsi OSK vereségét. A háromszéki együttes előnye olvadt a harmadikkal szemben, míg az első helyért folytatott harcból szinte biztosan kiszállt.
Egy pontot szerzett a nagyszebeni kiszállásán az FK Csíkszereda, ami akár még sokat is érhet a végelszámolásnál. Ilyés Róbert vezetőedző az eredménnyel elégedett, a mutatott játékkal viszont már kevésbé.
Nem várt sokáig, már másnap jelentkezett a hatalmas pénzösszegért a múlt vasárnapi Joker-sorsolás szerencsés nyertese – közölte a Román Lottótársaság, amely azóta ismertette a most vasárnapi sorsolás előtti nyeremények összegeit.
Nem ül be a parlamentbe Orbán Viktor – ezt a leköszönő miniszterelnök szombaton jelentette be a Facebook-oldalán közzétett videóüzenetben.
Fegyveres támadó nyitott tüzet helyi idő szerint szombat este Washingtonban a fehér házi tudósítók díszvacsoráján, amelyen Donald Trump elnök is jelen volt.
Földbe állhat a PSD, erre pedig ők is most jönnek rá. Történelmi időket élünk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!